Дата: 18.02.2024 18:33

Міхал Щерба наголосив, що підтримка України є його ключовим пріоритетом з часу призначення на посаду, і Парламентська Асамблея продовжуватиме наполягати на подвоєнні зусиль союзників, особливо зараз, коли до саміту НАТО у Вашингтоні

залишилося всього двадцять тижнів.

«Формулювання важливі, і ми у Парламентській Асамблеї говоримо, що ми повинні допомогти Україні виграти цю війну, а не лише захистити себе, і якщо ми не надамо підтримку зараз, то потім доведеться заплатити набагато вищу ціну», – підкреслив Міхал Щерба.

Він поінформував, що Парламентська асамблея НАТО готує ряд заходів публічної дипломатії на другу річницю повномасштабного російського вторгнення, для того, щоб підкреслити, що місце України в Альянсі, і що на Саміті у Вашингтоні важливо почути наступні кроки на цьому шляху. Також учасники детально проговорили розклад заходів Парламентської асамблеї до кінця року та очікування від них.

Віцепрем‘єрка та Міхал Щерба привітали створення Спільного центру Україна-НАТО з аналізу, підготовки і освіти у Бигдощі. Ольга Стефанішина наголосила на важливості інформування парламентарів про практичні заходи та ініціативи, що посилюють взаємосумнісність України та НАТО.

Віце-прем'єрка подякувала Міхалу Щербі за непохитну підтримку України з боку ПА НАТО, відзначивши також його особисту роль.

NATO in Ukraine Mission of Ukraine to NATO