На Берегівщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 15:14

Цьогоріч ми вдесяте вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, згадуючи найбільш трагічні дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років. Подвиг людей, який для всіх нас став прикладом мужності та жертовності, навчив боротися за свободу та захищати своє право жити у вільній Україні.

З цих трагічних подій розпочалася боротьба українського народу за незалежність, демократичні цінності та ідеали, яка триває уже 10 років.

І сьогодні, ми схиляємо голови в пам’ять про тих, хто віддав своє життя за європейське майбутнє України.

З нагоди пам’ятної дати Віталій Матій - очільник Берегівської РВА разом з керівництвом Берегівської районної та міської рад, представниками силових та правоохоронних органів, ДСНС, шкільною молоддю та громадськістю вшанували загиблих Героїв Революції Гідності хвилиною мовчання та поклали квіти і лампадки до стелли Небесної Сотні.

Вічна памʼять та шана Героям Небесної Сотні! Ті лютневі важкі дні назавжди в історії України і навіки в нашій пам'яті, в нашому серці.

Вдячні за свободу!

Боротьба все ще триває, але ми переможемо!

Слава Україні!

Героям Слава!