Електронний спортивний щоденник у межах цифровізації проєкту

Дата: 21.02.2024 09:39

Разом з цифровізацією всіх організаційних процесів вже наступного сезону у проєкті буде введено електронний щоденник «Грамотність у фізичній культурі». Це означає, що кожен зможе відстежувати свій прогрес онлайн!

• Основні можливості у ньому будуть розділені на два блоки:
  • Фізичний розвиток (вік, зріст, маса тіла, індекс маси тіла, оцінювання дихальної функції організму)
  • Фізична підготовленість (вимірювання рухової активності, рівня сили, витривалості, стійкості мʼязів, вправи для покращення гнучкості та координації

Такий щоденник - це інноваційний інструмент, який дозволить записувати спортивні досягнення, аналізувати та порівнювати свої результати протягом всього навчального періоду в школі!

Готуйся бути на крок попереду у своєму фізичному розвитку, і нехай користування щоденником стане для тебе не випадком, а звичкою. Це крок до здоров'я, енергії та успіху!