Долучайтесь до опитування від НАДС

Дата: 23.02.2024 10:59

Національне агенство з питань запобігання корупції е центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, одними з основных напрямів діяльності якого е навчальний та просвітницький компоненти. Так, до повноважень Національного агентства, серед іншого, належить організація підготовки, перепідготовки i підвищення кваліфікаціі з питань, пов'язаних із запобіганням корупціі, працівників державних органів та посадових осіб місцевого самоврядувания.

Національне агентство зацікавлене в доброчесності всіх публічних службовців та підвищення ïx рівня обізнаності з цієї теми, тому на постійній основі розробляе навчальні матеріали, онлайн-курси, організовує та проводить навчання тощо.

3 метою виявлення навчальних інтересів i потреб осіб, уповноважених на виконання функцій держави a6o місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб i задля вдосконалення уже існуючих та створення нових навчаяьних курсів та інших освітніх матеріалів Національне агенство проводить опитування .