Олександр Окіпнюк - амбасадор загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» Берегівського району

Дата: 29.02.2024 13:51

Знайомимо з амбасадором загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» Берегівського району.

Олександр Окіпнюк – заслужений майстер спорту України, член національної збірної команди України з фристайлу, бронзовий призер чемпіонату світу-2023 з лижної акробатики в Бакуріані (Грузія), учасник олімпійських ігор-2022 у Пекіні (Китай), а також три подіуми на етапах Кубка Європи (два «золота та одне «срібло).

«Вітаю всіх, хто живе з повагою до фізичної культури та спорту! Фізична активність і спорт завжди були вірними супутниками та джерелом незабутніх вражень та досягнень!

Бажаю всім учасникам проєкту "Пліч-о-пліч" удачі, наснаги, наполегливості та нових спортивних перемог.

Разом переможемо!

Докладніше у відео.