У Берегові відбудеться відкриття виставки з розписаними воєнними арт-об’єктами «Мистецтво, народжене війною»

Дата: 05.03.2024 09:08

6 березня о 10:30 у холі Берегівської РВА відбудеться презентація виставки військових арт-об’єктів «Мистецтво, народжене війною».

Запрошуємо всіх бажаючих оглянути художньо оформлені (розписані) контейнери-туби, які професійні художники Виноградівської громади та їх учні перетворили на неймовірні шедеври в патріотичному стилі, у манері декоративного живопису з використанням мотивів української природи та зображенням образів видатних діячів культури.

Також в експозиції представлені маскувальні сітки та костюми від жінок-волонтерок "Кікімори. Виноградів", військова форма наших героїв, які брали участь в найзапекліших боях за Україну!