У Кам’янській громаді зводять нове житло для чотирьох великих прийомних родин

Дата: 08.03.2024 09:11

Фото без описуНове житло для чотирьох великих прийомних родин зводять у Кам’янській громаді Берегівського району.

Роботи стартували наприкінці минулого року. Погодні умови дозволяли підрядним організаціям працювати й узимку.

За цей час фахівці звели три двоповерхові будинки, зараз виконують зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи. Невдовзі стартує монтаж четвертого будиночка.

Ініціативу втілюють у межах проєкту Olena Zelenska Foundation / Фундація Олени Зеленської «Адреса дитинства».

Комфортне житло для сімей, які прийняли на виховання щонайменше пʼять дітей, зводять за підтримки Закарпатської ОВА, Кам'янська ТГ і партнерських організацій Людина в біді Словацька Республіка та NGO Nehemiah Ukraine.

Детальніше у відео.