Робоча зустріч Віталія Матія із заступником командира 3-го стрілецького батальйону поРОС в/ч 3115 Національної Гвардії України

Дата: 11.03.2024 15:22

Сьогодні відбулася робоча зустріч очільника Берегівської РВА  Віталія Матія з заступником командира 3-го стрілецького батальйону поРОС в/ч 3115 Національної Гвардії України полковником Олегом Смиковським.

Обговорили головні моменти співпраці, які спрямовані на розширення поінформованості громадян району щодо проходження військової служби у лавах Національної гвардії України, а також, які переваги та можливості відкриває військова служба за контрактом у нацгвардії, зокрема: професійна та фізична підготовка, грошове, продовольче та речове забезпечення, можливості отримання житла, безкоштовне медичне обслуговування для військовослужбовця та членів його родини, соціальний та правовий захист.

Зважаючи на реалії сьогодення, особливо в умовах військового стану, професія військового стає все більш затребуваною, тож одним із обговорених питань на зустрічі, стосувалося майбутніх випускників закладів освіти Берегівського району, які мають бажання пов’язати себе з військовою професією. Для абітурієнтів є можливість вступу до вищих військових навчальних закладів Національної академії НГУ та Київського інституту НГУ, які здійснюють підготовку майбутніх офіцерів для підрозділів Національної гвардії України.