Відбулася робоча нарада щодо підготовки третього (районного) етапу змагань проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 18.03.2024 11:57

Сьогодні під головування керманича Берегівської РВА Віталія Матія відбулася робоча нарада щодо підготовки третього (районного) етапу змагань проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», до якого незабаром доєднаються юні спортсмени і спортсменки Берегівського району.

Участь у нараді взяли: перша заступниця очільника РВА Єва Данич, працівники з питань освіти, молоді та спорту Берегівської РВА,  керівники органів управління освітою та голови методоб‘єднання вчителів фізкультури в територіальних громадах району.

Обговорили важливі основні питання щодо термінів та місця проведення районного етапу змагань, гідного відзначення переможців та призерів ІІІ етапу наймасштабнішого спортивного проєкту країни.

«Дякую всім, хто бере участь у наймасштабніших учнівських змаганнях України. Це чудова нагода для юних спортсменів, показати захопливу командну роботу, проявити себе, свої вміння та свої лідерські якості», - зазначив Віталій Матій.