Дата: 20.03.2024 15:38

Google запускає безоплатні онлайн-програми навчання для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні.

Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України.

Щоб допомогти українським компаніям масштабуватись, підвищити конкурентоспроможність та захистити власну справу від кіберзагроз, Google запускає три безоплатні програми:

• «Зростайте з Google: програма для малих бізнесів»

Для підприємців, які прагнуть збільшити прибуток через розвиток і масштабування компанії. Після навчання 100 бізнесів зможуть взяти участь у менторській програмі від експертів.

• «Безпечніше з Google: основи кібербезпеки для бізнесу»

Топові українські експерти поділяться практичними знаннями про кібергігієну, розпізнавання кібератак та створення системи кіберзахисту бізнесу.

• «Знаходьте нових клієнтів за кордоном»

Під час навчання дізнаєтеся, як адаптувати продукт чи послуги до іноземного споживача та розробити стратегію виходу на нові ринки.

Навчання проходитиме онлайн, а долучитися можна як до однієї, так і до кількох програм одночасно.

• Для кого навчання?

Для майбутніх і діючих підприємців, власників, керівників та співробітників малих і середніх бізнесів.

• Старт першої програми вже 3 квітня.

Дізнавайтеся детальніше та реєструйтеся за посиланням

Будуємо країну підприємців разом!