Інформація про реєстрацію лікарських засобів – у вільному доступі

Дата: 21.03.2024 09:47

Міністерство охорони здоровʼя зробило інформацію про реєстрацію лікарських засобів доступною для усіх пацієнтів.

Дані про ліки, порядок їх зберігання та інструкції із застосування відтепер є у вільному доступі у зрозумілому форматі. Тож українці можуть бути впевнені, що медикаменти, які вони купують в аптеці або отримують у лікарні, – ефективні, безпечні та якісні.

Рішення зумовлено результатом проведених досліджень щодо сприйняття інформації про процедуру реєстрації лікарських засобів в Україні.

Рекомендації щодо викладення інформації у форматах, що забезпечують доступність її сприйняття, схвалені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2023 року № 1046-р.

Тож на виконання заходів з імплементації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні розроблена інформаційна довідка «Про ліки, їх реєстрацію та реєстраційне посвідчення» в доступному форматі.

Довідково

Проект реалізується у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Стратегія безбар’єрності розроблена за ініціативи першої леді Олени Зеленської.