Підбиваємо підсумки територіального етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» Берегівського району

Дата: 29.03.2024 10:56

На цьому тижні у громадах Берегівщини відбулися фінальні змагання ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Усі заклади освіти району активно долучилися до проєкту та визначили команди-переможців з ігрових видів спорту волейболу, баскетболу, спортивного орієнтування, черліденгу та футзалу, і вже готуються до змагань районного рівня.

Від початку лютого проведено 588 змагання, у яких взяли участь 4200 дітей, за першість боролися понад 360 команд із них визначено 62 команд– переможців.

Проєкті «Пліч-о-пліч» є одним з інноваційних напрямків роботи закладів освіти по розвитку рухової активності школярів, піднімає командний дух та вселяє віру у Перемогу - саме тому і гасло, під яким учні долучилися до цього виду діяльності – «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Побажаємо успіхів командам закладів освіти громад району та подальших перемог у районних змаганнях.

Дітвора, нагороди вже вас зачекались, тож набирайтеся сил і енергії! Попереду – не менш захоплюючий етап змагань. Вболіваймо за своїх! Разом переможемо!