У молодіжних центрів зʼявилось більше можливостей для формування української ідентичності

Дата: 01.04.2024 09:53

Уряд затвердив зміни до типового положення про молодіжні центри, розширивши їх компетенції. Тепер ці центри можуть активно займатися питаннями реалізації державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.

Для Міністерства молоді та спорту політика утвердження української ідентичності є пріоритетною. Тому ми впроваджуємо нові інструменти для її успішної реалізації. Зокрема, Всеукраїнський молодіжний центр, що вже є флагманом у цій сфері, створив власний відділ з утвердження української національної та громадянської ідентичності. Тепер такі самі повноваження отримали й регіональні та місцеві молодіжні центри.

Детальніше про зміни можна дізнатись за посиланням.