Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля стосовно планованої діяльності Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса

Дата: 04.04.2024 09:14

Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської ОВА інформує про намір провадити планову діяльність і оцінку її впливу на довкілля щодо «Реконструкції правобережної дамби р. Тиса та р. Боржави на ділянці с. Бадалово – с. Вари Берегівського району Закарпатської області» Басейновим управлінням водних ресурсів річки Тиса.

Повний текст повідомлення про плановану діяльність, що підлягає оцінці впливу на довкілля.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації , 88008, Україна, м.Ужгород, пл.Народна, 4, central@ecozakarpat.gov.ua, (0312) 61-67-01, Урись Ігор Омелянович.