ІІІ етап "Всеукраїнських шкільних ліг Пліч-о-пліч" для Берегівщини офіційно відкритий

Дата: 08.04.2024 11:46

Берегівський район впевнено увірвався в районний етап та заклав успішний початок змагання з волейболу.

Урочистому настрою та драйвовій грі нині сприяли привітання очільника Берегівської районної військової адміністрації Віталія Матія та оголошена ним подяка кожному учаснику змагань і їхнім наставникам.

Також слова настанови та переможного настрою всім діточкам побажав амбасадор проєкту Олександр Окіпнюк, а організатори, вболівальники та виступи чарівних черлідерш підтримали приголомшливу атмосферу протягом змагань.

«Сьогодні тут зібралися кращі з кращих. Дякую всім за старання, за переможний дух! Успіхів і нових досягнень на арені районного етапу наймасштабніших змагань Всеукраїнських ігор Пліч-о-пліч! Нехай сьогоднішні змагання пройдуть для вас легко та принесуть якомога більше позитивних емоцій. Незалежно від того, хто переможе, пишаюся кожним учасником», - наголосив у своєму вітальному слові Віталій Матій.

За першість району змагалися найкращі команди волейболістів та волейболісток Батівської, Кам'янської, Королівської та Виноградівської територіальних громад.

За результатами драйвових і незабутніх матчів, квиток у фінал районного етапу вибороли волейболістки команд "Сузіря" Оноцької ЗОШ Виноградівської ТГ та "Леді Сасова" Сасівського ЗЗСО Королівської ТГ. Серед юнаків вправнішими волейболістами виявилися команди "Боржава" Боржавського НВК Виноградівської ТГ та "Королівські рисі" Королівського ЗЗСО №1 Королівської ТГ.

Дякуємо камандам "Промені" та "Соколи" ЗЗСО Батівської ТГ і "Незламні" та "Божевільні бомбардувальники" ЗЗСО Кам'янської ТГ за незабутні емоції та жагу до перемоги. Змагання з волейболу за першість району продовжуються!

За неймовірно смачні смаколики для учасників, дякуємо працівникам і студентам КЗ "Берегівський професійний ліцей сфери послуг" ЗОР.

Прекрасний старт, друзі! Попереду на нас чекає вир захопливих та пам'ятних змагань.

Вболіваймо разом за своїх!

Дякуємо нашим захисникам за можливість вчитися і займатися спортом у вільній та незалежній Україні!

Разом переможемо!

Далі буде…..