Відбулися фінальні змагання «Шкільної футбольної ліги Берегівського району» серед юнаків молодшої та старшої вікових категорій

Дата: 05.04.2024 15:54

Шалені емоції та запекла боротьба із шкіряним футбольним м’ячем! Все це відбувалося сьогодні на базі Вербовецької ЗОШ, де відбулися фінальні змагання «Шкільної футбольної ліги Берегівського району» серед юнаків молодшої (5-9 класи) та старшої (10-11 класи) вікових категорій.

На церемонію нагородження переможців завітав очільник Берегівської районної військової адміністрації Віталій Матій, привітав всіх учасників фінальної гри та вручив нагороди. Капітанам двох футбольних команд-переможців вручив «Подарунковий сертифікат» на відвідування термальні води "Жайворонок".

«Ви всі тут, бо кращі. Тож, не втрачайте і надалі спортивного духу, залишайтеся командними гравцями, слухайте настанови своїх тренерів, демонструйте рівень своєї підготовки та покажіть свої навички і вміння бути лідерами. Вірте і надалі у свої сили та не зупиняйтеся на досягнутому!», наголосив у вітальному слові Віталій Матій.

Отже, за підсумками фінальних матчів визначилися команди-переможців змагань:

Серед молодшої вікової категорії (5-9 класи):

• 1 місце - Виноградівська ЗОШ №8;
  • 2 місце - Гутівська гімназія;
  • 3 місце - Великоберезький заклад загальної середньої освіти імені Петера Добраі;
  • 4 місце - Карачинський греко-католицький ліцей імені єпископа Олександра Стойки.

Серед старшої вікової категорії (10 – 11 класи):

• 1 місце - Виноградівська ЗОШ №8;
  • 2 місце - Оноківська ЗОШ;
  • 3 місце - Вилоцька ЗОШ №1;
  • 4 місце - Олешницька ЗОШ.

Пишаємось! Вітаємо переможців!

Дякуємо всім, хто взяв участь в організації футбольних турнірів. І не втомлюємося дякувати нашим воїнам ЗСУ за можливість навчати та розвивати нашу молодь!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису