Дата: 10.04.2024 17:09

У третій ігровий день районного етапу „Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” змагались юні футзалісти.

Після натхненних слів Єва Данич - перша заступниця голови Берегівської РДА , свою майстерність напаркет вийшли показати чотири команди.

Фінтам наших потужних футзалістів позаздрять, навіть, професіонали. Драматичні дуелі та запальні баталії до фіналу вивели "мрійників" Берегівського ліцею імені Ф.Потушняка. Гутівські футзалісти з Великобийганської громади у "режимі очікування". Вони не втратили шанс потрапити у наступний раунд, як друга найкраща команда з усіх трьох зон. А "незламна" команда із Сільця Кам'янської громади та "Воїни Зріні" Берегівського ліцею ім. Ілони Зріні припинили боротьбу.

Нотку грації у сьогоднішній футзальний деннь внсли юні черлідери Берегівського ліцею платан та Сілецького ліцею.

Успіхів та нових спортивних досягнень!

Разом до перемоги!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl

#scl_zakarpattyaregion

#Пліч_о_пліч_шкільні_ліги_Берегівського_районуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису