Відбулися змагання з черліденгу в рамках районного етапу змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 12.04.2024 13:48

Сьогодні відбулися феєричні змагання з черліденгу в рамках районного етапу змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".

У змаганнях взяли участь 9 команди закладів загальної середньої освіти Берегівського району.

Привітати, підтримати запальних спортсменок та особисто вручити кожному учаснику змагань та їхнім наставникам Подяку завітав очільник Берегівської РВА Віталій Матій.

І хоча це відносно новий вид спорту, але усі учасники продемонстрували високий рівень підготовки та майстерності. Змагання проходили динамічно та яскраво з гарним настроєм та незабутніми емоціями.

Всі команди-учасниці вразили присутніх кольоровим вбранням, чудовими виступами, у яких продемонстрували фізичну підготовку, гнучкість, силу, витривалість, гімнастичні та акробатичні вміння і навики.

За результатом наполегливої боротьби кубок «Чемпіонів» районного етапу з черліденгу виборола команда «Драйв» ВиноградівськоїЗОШ №8, яка представлятиме наш район у обласному етапі змаганнь "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".

Вітаємо наших енергійних, пластичних, харизматичних спорсменок! Бажаємо натхнення, позитиву, успіхів, радості та насолоди від нових перемог.

Дякуємо нашим захисникам за можливість вчитися і займатися спортом у вільній та незалежній Україні!

Крокуємо разом до Перемоги!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl

#scl_zakarpattyaregion

#Пліч_о_пліч_шкільні_ліги_Берегівського_районуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису