У межах робочої поїздки Віталій Матійй здійснив візит до Вилоцької громади.

Дата: 19.04.2024 14:30

Сьогодні очільник Берегівської районної військової адміністрації Віталій Матій разом з представниками Мукачівського прикордонного загону провів зустріч з керівництвом територіальної громади, старостами та громадськістю. Обговорили низку питаннь щодо дотримання встановлених режимних заходів та оформлення дозволів на перебування та переміщення в межах прикордонної смуги Берегівського району.

Пріоритетні питання – співпраця та комунікація між керівним складом прикордонної громади та прикордонниками, дотримання встановлених режимних заходів та визначеність посадової особи, яка буде централізовано допомагати населенню громади в оформленні дозволів на перебування та переміщення в межах прикордонної смуги та інше. Необхідно відмітити, що від мешканців Вилоцькоі ТГ вже подано більше 700 заяв на отримання зазначених дозволів.

З питаннь допомоги в отриманні дозволів для перебування в межах прикордонної смуги у Вилоцькій територіальній громаді прохання звертатися до визначених посадових осіб:

• Наталія ВИСОКОЇ - відповідальна особа для взаємодії з прикордонними загонами щодо 5-ти км прикордонної смуги на території Вилоцької селищної територіальної громади тел. 0990475034.

Відповідальні особи для взаємодії з населенням щодо 5-ти км прикордонної смуги на території Вилоцької громади:

• Василь БЕЛЕНЬ - начальник ЦНАПУ;
  • Тімея ТОВТ - адміністратор ЦНАПу;
  • Олена ШАНДОР - староста Перехрестівського старостинського округу;
  • Ганна КУТ - староста Пушкінського старостинського округу;
  • Адальберт ШІПОШ - староста Шаланківського старостинського округу;
  • Еріка ВОРЮ - староста Матіївського старостинського округу;
  • Мелінда ФОЗЕКОШ - староста Вербовецького старостинського округу;
  • Віктор ЧОПЕЙ - староста Новосільського старостинського округу.Фото без описуФото без опису