Очільник району Віталій Матій зустрівся з головою, старостами сіл та громадськістю Пийтерфолвівської громади

Дата: 19.04.2024 17:30

Начальник Берегівської районної військової адміністрації Віталій Матій разом із представниками Мукачівського прикордонного загону провів зустріч з керівником, старостами сіл та громадськістю в Пийтерфолвівській громаді.

Відповіли на всі питання, які стосуються змін про прикордонну смугу, серед них - співпраця та комунікація між керівним складом прикордонної громади та прикордонниками, дотримання встановлених режимних заходів та визначеність посадової особи, яка буде централізовано допомагати населенню громади в оформленні дозволів на перебування та переміщення в межах прикордонної смуги та інше.

З питаннь допомоги в отриманні дозволів для перебування в межах прикордонної смуги у Пийтерфолвівській територіальній громаді прохання звертатися до визначених посадових осіб:

• Бокоч Віктор Калманович - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, 067 312 7025;
  • Ласлов-Куштан Беато Карлівна - секретар Пийтерфолвівської сільської ради,098 613 9100;
  • Петраш Катерина Андріївна - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради, 097 924 0933;
  • Борнемісо Антон Антонович - староста сіл Велика Паладь, Фертешолмаш, 0972331850;
  • Вінце Мальвіна Олександрівна - староста села Дюла, 096 649 1676;
  • Матій Севастян Юрійович - староста сіл Чепа, Гетеня, Затисівка, 095 021 2011;
  • Пелешкей Леся Іванівна - староста сіл Чорнотисово, Холмовець, 097 738 5979;
  • Терек Юдіта Василівна - староста сіл Неветленфолу, Ботар, Оклі, Оклі Гедь, Нове Клинове, 068 078 8356.