Віталій Матій провів зустріч у Королівській громаді

Дата: 19.04.2024 20:01

У межах робочої поїздки Берегівським районом очільник району Віталій Матій продовжив проводити зустрічі з керівниками громад, старостами сіл та громадськістю.

Спільно з представниками Мукачівського прикордонного загону відвідали Королівську громаду. Під час зустрічі обговорили важливі питання, які стосуються нововведення «Про прикордонний режим», зокрема - співпраця та комунікація між керівним складом прикордонної громади та прикордонниками, дотримання встановлених режимних заходів та визначеність посадової особи, яка буде централізовано допомагати населенню громади в оформленні дозволів на перебування та переміщення в межах прикордонної смуги та інше.

З питання допомоги в отриманні дозволів для перебування в межах прикордонної смуги у Королівської територіальній громаді прохання звертатися до визначених посадових осіб:

• Ковалевський Олександр Володимирович - заступник селищного голови смт Королево, 0982598717;
  • Грабовчак Михайло Михайлович - с.Веряця, вул.Івана Франка, 30, 0505443586, veryatsya@ukr.net;
  • Лабатій Лариса Петрівна - с.Теково, вул.Миру, 147, 0966509508, tekovo.sr@ukr.net;
  • Криванич Іван Васильович - с.Сасово, вул.Головна, 118, 0976524911, sasovosr@ukr.net;
  • Гайдук Іван Іванович - с.Хижа, вул.Миру, 31, 0976741561, chyzha.sr@ukr.net;
  • Дьордяй Степан Степанович - с.Черна, вул.Миру, 75, 0981280946, cherna_sr@ukr.net;
  • Дзяпко Юрій Юрійович - с.Новоселиця, вул.Шевченка, 38, 0979117510, novoselyca.sr@ukr.net