Нарада по питаннях нововведення «Про прикордонний режим», дотримання встановлених режимних заходів та оформлення дозволів на перебування та переміщення в межах прикордонної смуги Берегівського району

Дата: 18.04.2024 18:36

Нововведення «Про прикордонний режим», дотримання встановлених режимних заходів та оформлення дозволів на перебування та переміщення в межах прикордонної смуги Берегівського району обговорили на сьогоднішній нараді під головуванням начальника Берегівської районної військової адміністрації Віталія Матія з представником Мукачівського прикордонного загону, представниками та головами громад, території населених пунктів яких знаходяться вздовж лінії державного кордону.

У зв’язку з великою кількістю запитань від населення, які потребують компетентної відповіді, з представником Мукачівського прикордонного загону надали більш детальніше роз’яснення та відповіли на всі питання.

На сьогодні у кожній громаді нашого району визначені посадові особи, які допоможуть мешканцям у оформленні документів для отримання відповідних дозволів на перебування та переміщення в прикордонній смузі.Фото без описуФото без опису