38 років пам’яті: в Берегівському районі вшанували героїв Чорнобиля

Дата: 26.04.2024 11:56

26 квітня - день, який переплітає минуле та сучасність, нагадуючи нам про важливість історії та її вплив на наше майбутнє. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять жертв Чорнобильської трагедії, що сталася 38 років тому. Події, які назавжди змінили світ, нагадуючи про вразливість людської природи та потребу відповідальності перед нашими нащадками.

Віддати шану хвилиною мовчання жертвами трагедії на Чорнобильській АЕС та покласти квіти до пам’ятного знаку берегівчанам, прийшли керівники району та міста, представники правоохоронних органів, ДСНС, установ, організацій Берегівського району, військові та громадськість.

Скільки б не минуло літ, ми пам’ятатимемо про цей чорний день в історії України, який залишив трагічний слід всьому людству.

Пам‘ятаємо…