У Виноградові вшанували загиблих бійців 128-ї ОГШБр

Дата: 27.04.2024 19:40

У храмі Успіння Пресвятої Богородиці Мукачівської греко-католицької єпархії у Виноградові провели панахиду за полеглими воїнами 128-ї Закарпатської бригади.

Пам’ять загиблих захисників з Берегівщини, Хустщини і Рахівщини спільною молитвою вшанували їхні рідні, побратими, командування, керівництво районів, духовенство та інші.

Віталій Матій - очільник Берегівської РВА від імені очільника Закарпаття Віктора Микити висловив щирі співчуття й слова підтримки близьким полеглих бійців 128-ї бригади.

У межах вшанування рідним захисників, які віддали свої життя в боях за вільну й незалежну Україну, також вручили їхні посмертні відзнаки «Хрест Героя».

Завжди з глибоким сумом і великою вдячністю згадуємо наших Героїв.

Пам’ятаємо кожного та кожну!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису