У Берегівському районі відбулося урочисте нагородження переможців районного етапу проєкту ” Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”

Дата: 02.05.2024 10:35

30 квітня на базі оздоровчого комплексу "Термальні води Косино" відбулося урочисте нагородження переможців районного етапу проєкту " Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".

На цій визначній події були відзначені не лише вражаючі досягнення наших школярів, а й надзвичайна працездатність та безкомпромісне прагнення розвиватися та бути кращими.

До участі в широкомасштабному, Всеукраїнському проєкті долучилися 365 команд з усіх 113 закладів загальної середньої освіти територіальних громад району.

Віталій Матій - голова Берегівської РДА спільно з Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА та очільником Закарпатської обласної ради Романом Сараєм нагородили 7 команд, учасники яких отримали заслужені нагороди та подарункові сертифікати на відвідування Термальні води Косино, за свій талант, відданість та жагу до перемоги.

Звання чемпіонів третього етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» в Берегівському районі отримали:

з баскетболу серед дівчат – «Горожанські сови» Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

з баскетболу серед юнаків – «Незламні» Сілецького ліцею Камʼянської ТГ;

з волейболу серед дівчат – «Сузірʼя» Оноцької ЗОШ I-III ст. Виноградівської ТГ;

з волейболу серед юнаків – «Королівські рисі» Королівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Королівської ТГ;

з футзалу – «Непереможні» Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8;

з чирлідингу – «Драйв» Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8;

зі спортивного орієнтування – «Незламні» Королівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Королівської ТГ.

Щиро вітаємо переможців. Пишаємося кожним із вас! Ви найкращі! Дякуємо наставникам цих талановитих дітей.

Проєкт Пліч-о-пліч – це круто!!! Він об’єднує і надихає, він про дружбу і підтримку. Дякуємо кожному і кожній, хто долучився.

Не забуваємо, що лише завдяки нашим захисникам ми маємо таку можливість.

Разом ми сила, разом ми переможемо!

Слава Україні!

Героям слава!