Держгеонадра виставили на аукціон спецдозволи на користування надрами двох родовищ підземних термальних вод на Берегівщині

Дата: 22.05.2024 11:29

Одна ділянка розташована в селі Пийтерфолво, інша – у місті Берегове. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА.

За його словами, підземні термальні води, температура яких іноді перевищує 35⁰С, можна використовувати для опалювання і виробництва електроенергії.

Переможець аукціону отримає дозвіл на геологічне вивчення корисних копалин, зокрема й дослідно-промислову розробку, з подальшим їх видобуванням строком на 5 років.

Стартова ціна на обидва родовища становить 77 416, 50 грн. Усі кошти, отримані внаслідок торгів, підуть у державний бюджет.

«Вкотре наголошуємо, що не йдеться про продаж державних родовищ, а лише про дозвіл працювати на ділянці визначений період. Це дозволить також розвиватися місцевому бізнесу, регіону, створити додаткові робочі місця», – зауважив Мирослав Білецький.

Аукціон відбудеться 6 червня.