Дата: 23.05.2024 11:12

На Берегівщині стартував районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") 2024.

Відбуваються ігри на мальовничій місцевості Пийтерфолвівської громади. На гру зібралися 14 роїв - переможців територіальних етапів.

Живуть “джурівці” у наметах. Таборування триватиме три дні, під час яких учасники змагатимуться у стрільбі, у конкурсах “Впоряд”, «Рятівник», «Пластун», подолання перешкод та в інтелектуальних іграх.

"Ми вже всі перемогли тим, що ми є тут. “Джура" – це не змагання, це гра. Одним із елементів цієї гри є козацька шляхетність. Завдяки змаганням та вишколам діти розвивають свої фізичні можливості, зростають духовно та морально, набувають вмінь протистояти ворогу", – зазначив отаман табору Віталій Матій - очільник Берегівської РВА.