Субвенцію на їдальні та харчоблоки в школах розподілятимуть з використанням DREAM. Відповідне рішення ухвалив Уряд.

Дата: 24.05.2024 11:17

У 2024 році у держбюджеті на модернізацію харчоблоків передбачено 1,5 млрд грн. Для того щоб отримати субвенцію, громади самостійно подаватимуть проєкти через екосистему DREAM.

За результатами пріоритезації, яка здійснюється за допомогою DREAM, формуються переліки проєктів. Далі ці переліки розглядатиме та перевірятиме утворена МОН комісія, яка формує остаточний список проєктів для фінансування коштом субвенції.

Нагадаємо, DREAM – це цифрова екосистема для підзвітного управління відновленням. Вона збирає, упорядковує та публікує відкриті дані на всіх етапах проєктів відновлення в режимі реального часу.

Деталі: https://is.gd/xMZzCq