Впродовж 23-25 травня, на Пийтерфолвівському стадіоні "Тиса" відбулися триденні таборування у рамках районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") 2024

Дата: 26.05.2024 11:21

Таборування пройшли на високому рівні. Рої змагались на славу у стрільбі, у конкурсах “Впоряд”, «Рятівник», «Пластун», в подоланні смуги перешкод, тереновій та в інтелектуальній грі «Відун», запалювали Ватру і знайомилися «в колі друзів», "запалювали" Берегівщину драйвовими ранковими руханками і мужньо вартували та виконували спецзавдання у вечірній час.

Юні джури показали витривалість, згуртованість, спортивну майстерність, здоровий дух і жагу до перемоги. Діти довели усім присутнім, а головне самі собі, що вони справжні нащадки славних запорожців і достойне майбутнє нашої країни! Усі рої отримали масу задоволення, незабутні емоції та враження, грамоти й подарунки (каремати, спальні мішки, сертифікат на відвідування Аквапарку «Косино»), а на завершення скуштувати страви із польової кухні.

За результатами таборування, у загальному заліку визначилися переможці і призери:

Старша вікова категорія

I місце - Рій "Королівська гвардія" Королівського ЗЗСО №1 Королівської ТГ;

ІІ місце - Рій "Карпатські саламандри" Берегівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка з поглибленим вивчення англійської мови Берегівської ТГ;

ІІІ місце - Рій "Хоробрі серця" Виноградівської гімназії Виноградівської ТГ.

У середній віковій категорії найкращими стали:

І місце - Рій "Карпатська Січ "Бакошського ліцею Ім.І.Франка Батівської ТГ;

ІІ місце - Рій "Вартові Королівської фортеці" Королівського ЗЗСО N1 Королівської ТГ;

ІІІ місце - Рій " Незламні" Виноградівськоі гімназії Виноградівської ТГ.

Наше життя, надія на світле майбутнє наших дітей – це заслуга Сил Безпеки й Оборони України. Низький уклін українцям та усім громадянам світу, які допомагають, рятують та боронять нашу рідну землю! А наші юні джури це гідне майбутнє нашої країни. Ми віримо у вас і пишаємося кожним! – зазначив голова РДА-РВА, Віталій Матій.

Загалом, у районному етапі взяли участь біля 120 джур і 30 виховників. Загалом звання найкращого рою Берегівського району виборювали 6 роїв середньої вікової категорії:

- Рій «Карпатська січ» Бакошського ліцею ім. І.Франка Батівської ТГ;

- Рій «Сокіл» Квасівської гімназії-філії Великоберезького ЗЗСО В.Березької ТГ;

- Рій «Бемс» Гутівської гімназії В.Бийганської ТГ;

- Рій «Незламні» Виноградівської гімназії Виноградівської ТГ;

- Рій «Вартові Королівської фортеці» Королівського ЗЗСО №1 Корролівської ТГ;

- Рій «Молода Січ» Чорнотисівського ЗЗСО Пийтерфолвівської ТГ.

та 8 роїв старшої вікової категорії:

- Рій «Вовки Да Вінчі» Бакошського ліцею ім.І.Франка Батівської ТГ ;

- Рій «Карпатські саламандри» Берегівського ліцею ім Т.Г.Шевченка Берегівської ТГ;

- Рій «Федора Потушняка» Великоберезького ЗЗСО ім.Добраі Петера В.Березької ТГ;

- Рій «Побратими» Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ст Вилоцької ТГ;

- Рій «Хоробрі серця» Виноградівської гімназії Виноградівської ТГ;

- Рій «Українці» Арданівського ЗЗСО І-ІІІ ст Камянської ТГ;

- Рій «Королівська гвардія» Королівського ЗЗСО №1 Королівської ТГ;

- Рій «Нащадки Козаків» Чорнотисівського ЗЗСО Пийтерфолвівської ТГ;

Бажаємо нашим джурам наснаги і нових звершень. А переможцям - гідно представити Берегівський район на обласному етапі Гри!