Завершився обласний етап загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 29.05.2024 10:00

Напередодні завершився обласний етап загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

У пʼяти видах спорту він обʼєднав майже пів сотні команд, а це близько 640 учасників та учасниць з усього Закарпаття

З фіналом змагань юних спортсменів і їхніх тренерів привітали заступник голови ОВА Юрій Гузинець, очільник облради Роман Сарай, головний лікар санаторію «Карпати» Іван Кошеля, регіональний амбасадор проєкту, рекордсмен України та світу в гирьовому спорті, найсильніша дитина на планеті Василь Маєвський й інші почесні гості.

Тож на всеукраїнському рівні наш регіон представлятимуть:

-  чирлідерки Ужгородського ліцею «Лідер»;

-  баскетболісти Ужгородського ліцею «Імідж» та баскетболістки Ужгородського ліцею №7;

-  волейболісти Костринського ліцею та волейболістки ліцею «Ерудит» Великоберезнянської селищної ради;

-  футзальна команда школярів Ужгородського ліцею ім. Т.Г. Шевченка;

-  команда зі спортивного орієнтування НВК «Гармонія» Ужгородської міської ради.

-  Командні кубки, чемпіонські медалі й дипломи, грошові сертифікати – вже в руках наших переможців. Призери змагань також отримали свої нагороди!

Фінал обласного туру проєкту неодмінно запамʼятається всім і показовим виступом випускників обласного центру підготовки населення до національного спротиву.

Сім найкращих команд Закарпаття вже готуються до змагань на всеукраїнському рівні. Вболіваємо за всіх школярів, адже вони в нас найспритніші, найграційніші, найкмітливіші та, звісно, найкращі .

Дякуємо кожному наставнику й наставниці!

Вперед до нових вершин!

Разом переможемо 🙌

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_zakarpattyaregion

Фінал змагань приймав санаторій «Карпати», що на Мукачівщині.