До уваги організацій громадського суспільства

Дата: 31.05.2024 09:30

В рамках реалізації проекту ,,Багатосекторальна підтримка пріоритетних місць тимчасового проживання, надання індивідуальної підтримки найбільш уразливим категоріям населення та впровадження освітньої програми надолуження освітніх втрат в західній частині України” оголошено конкурс з метою міжсекторальної підтримки пріоритетних місць тимчасового поселення, надання індивідуальної підтримки найбільш вразливим категоріям населення та реалізація програми подолання освітніх втрат в Західній частині України – Закарпатській та Івано–Франківській областях.

В рамках грантової підтримки можлива реалізація наступних заходів:

надання послуг юридичного супроводу для людей з числа ВПО, які проживають у місцях тимчасового проживання (гуртожитках), а також для працівників/-ць гуртожитків;

- надання грантів на самозайнятість для людей з числа ВПО;

- надання грошей на компенсацію оренди житла для людей з числа ВПО;

- створення ініціативних груп з числа ВПО та тих, хто працює в цих гуртожитках та надання грантів для реалізації їх проектів з метою покращення умов проживання ;

- облаштування місця для проведення дозвілля дітей та дорослих.

Заявки приймають до 2 червня 2024 року шляхом заповнення гугл форми.

Більше інформації про умови участі та необхідні документи для подачі доступні за посиланням