Відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 09.06.2024 09:22

У мальовничому Великому Березному завершився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) 2024.

Серед учасників обласного етапу Гри і найкращі рої Берегівщини – переможці районного етапу - «Королівська гвардія» (старша вікова категорія) та “Котигорошки“ (молодша вікова категорія) Королівської ТГ, “Карпатська Січ“ (середня вікова категорія) Батівської ТГ, які достойно представили район і довели, що є найкращими не лише в районі, а й у області. П’ятиденний марафон обласного етапу Гри завершився тріумфом наших роїв.

Джури Бакошського ліцею імені І.Франка Батівської громади “Карпатська Січ“ у середній категорії стали найкращими в області, здобувши кубок переможців обласного етапу “Сокіл” (“Джура”) та срібний кубок “Юних рятувальників“. У драматичній боротьбі серед команд старшої вікової категорії “Королівська гвардія“ Королівського ЗЗСО №1 посіла третю сходинку “Сокіл” (“Джура”) та золотий кубок “Юних рятувальників“.

Найменші джури рою “Котигорошки“ Чернянського ЗЗСО Королівської громади вибороли третє місце обласного етапу Гри.

Метою змагань є військово-спортивне й національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва.

Гра подарувала усім учасникам, незважаючи на несприятливі погодні умови, яскраві емоції, досвід, що допоможе кожному гідно зустріти виклики повсякденного життя, перемагаючи труднощі та перешкоди.

Щиро вітаємо призерів та переможців! “Карпатській Січі“ бажаємо успіхів на Всеукраїському етапі Гри!!!