Онлайн опитування стосовно доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення

Дата: 13.06.2024 15:54

На виконання пункту 36.2 Плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.04.2023 № 372-р, наказом Міністерства соціальної політики України від 16.03.2024 № 99-Н „Про деякі питання доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення” розроблені «Методичні рекомендації щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення» та «Рекомендації щодо викладення інформації суб’єктами владних повноважень у форматах, що забезпечують доступність її сприйняття» схвалені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.11.2023 № 1046-р.

Адрес посилання, за яким розміщено анкету для проведення анкетування суб’єктів надання публічних послуг (примірна анкета розміщена на офіційному вебсайті Нацсоцслужби для проведення онлайн-опитування в форматі Google https://nssu.gov.ua/socialni-poslugi/dostupnist-publichnykh-posluh )