Стартує освітньо-грантова програма Growth для підприємиць Закарпатської області

Дата: 19.06.2024 16:59

Бажаєте залучити фінансову підтримку та актуальні знання для розвитку власного сільськогосподарського бізнесу?

Запрошуємо майбутніх та досвідчених підприємиць із громад у Закарпатській області взяти участь у безоплатній жіночій освітньо-грантовій програмі Growth.

За результатами проходження освітнього курсу 50 учасниць матимуть можливість отримати по 40 000 гривень фінансової підтримки на реалізацію своїх підприємницьких ініціатив.

Під час реєстрації ви можете обрати зручну дату початку навчання (реєстрація на 1 потік завершена):

2 потік (старт 23 липня): дедлайн подання заявок — 19 липня;

3 потік (старт 9 вересня): дедлайн подання заявок — 5 вересня;

4 потік (старт 17 вересня): дедлайн подання заявок — 12 вересня.

Не втрачайте можливість стати частиною Програми Growth і перетворити власні бізнес-ідеї на реальність! Деталі участі та реєстраційна форма за посиланням.