Привітання Віталія Матія - очільника Берегівської РВА з Днем державної служби України!

Дата: 23.06.2024 09:16

Шановні колеги!

Вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України! Щороку 23 червня ми відзначаємо цей день, підкреслюючи вашу ключову роль у житті держави. Ваше завдання – бути мостом між державою та суспільством, особливо у часи випробувань та втрат. Ви доносите до громади державну політику, слухаєте громадян і допомагаєте вирішувати їхні проблеми.

Державні службовці несуть високу відповідальність за впровадження важливих напрямів розвитку країни. Ваш професіоналізм, відданість справі та бажання служити людям є основою для добробуту держави і захисту громадян. Ефективність державної служби і відповідальність кожного з вас визначають успіх країни в цілому.

Дякую всім, хто продовжує працювати задля людей і Перемоги, виконуючи свій обов'язок з честю. Бажаю вам натхнення, енергії, здоров'я і витримки, а також нових звершень у служінні народу.

Найголовніше – заслужена шана та вдячність від людей!

Разом – до Перемоги!