У День Конституції України керівництво району віддало данину пошани та пам’яті до пам’ятника Тараса Шевченка

Дата: 28.06.2024 12:39

Сьогоднішній день — особливий: День Конституції України! Він нагадує нам про те, що наш основний закон об'єднує нас у велику родину, де кожен має право на свободу, справедливість і гідність. 🇺🇦

Віддаючи данину пошани та пам’яті, у День Конституції Єва Данич - перша заступниця голови Берегівської РДА разом із керівниками правоохоронних органів, ДСНС, установ, організацій району, прикордонників, військовослужбовців, поклали квіти до пам’ятника Тараса Шевченка - головного борця за права українського народу та вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх, хто віддав своє життя за мир і наше світле майбутнє.

Дякуємо нашим захисникам і громадянам, які зберігають та захищають цінності нашої держави та долучають свої зусилля до будівництва справедливого і мирного суспільства.

Нехай наша Конституція завжди залишається фундаментом нашої державності і символом національного єднання, нагадуючи нам кожен день про її важливість і силу.

З Днем Конституції!

Слава Україні!