Привітання Віталія Матія - очільника Берегівської РВА з Днем Національної поліції України!

Дата: 04.07.2024 12:29

Шановні поліцейські України!

Вітаю вас з Днем національної поліції. У цей важливий день хочу висловити глибоку повагу і вдячність за вашу непохитну службу та відданість.

У ці важкі часи, коли Україна захищає свою незалежність і територіальну цілісність, ваша роль є надзвичайно важливою. Ви є не лише охоронцями правопорядку, але й захисниками нашого спільного майбутнього.

Щоденно, ризикуючи своїм життям, ви забезпечуєте безпеку наших громадян, протистоїте злочинності і підтримуєте порядок у найскладніших умовах. Ваш професіоналізм, витримка і рішучість заслуговують на найвищу похвалу. Ваша праця є важливою складовою у захисті нашої країни від зовнішніх і внутрішніх загроз.

Дякую вам за вашу мужність і відвагу, за кожен день, коли ви стоїте на варті миру і безпеки.

Слава Україні! Слава нашим Захисникам!