З Днем Української Державності!

Дата: 15.07.2024 12:27

Сьогодні ми відзначаємо надзвичайно важливе свято, що об'єднує нас усіх — День Державності України. Це час згадати нашу багатовікову історію, величні традиції та неймовірні досягнення нашого народу.

З нагоди свята Віталій Матій - голова Берегівської РДА спільно з керівниками районної та міської рад, представниками державних установ району, військовими, ведучим консулом Консульства Угорщини в місті Берегове та громадськістю взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного прапора України.

Разом з усіма учасниками заходу вшанували пам’ять героями, які віддали своє життя за наше майбутнє та жертвам війни Росії проти України.

Україна — це наша гордість, наша земля, наша мрія про краще майбутнє. Ми всі разом працюємо для її розвитку, незалежності та процвітання.

Дякуємо всім, хто несе службу, хто працює на благо нашої держави, хто не байдужий до її долі.

Особливу подяку висловлюємо нашим відважним захисникам, які щодня стоять на варті нашої свободи та миру. Їхня мужність та самовідданість — це приклад для кожного з нас.

З Днем Української Державності!

Слава Україні!