+140 000 послуг надали в ЦНАПах Закарпаття у першому кварталі 2026 року

За кожною цифрою – люди і якісний сервіс! 140 280 послуг надали ЦНАПи Закарпаття у першому кварталі цього року. Такий результат свідчить про високий рівень довіри мешканців та ефективність вибудуваної системи обслуговування.
Сьогодні в області функціонують 202 точки доступу, серед яких – 63 ЦНАПи, 5 територіальних підрозділів та 134 віддалені робочі місця. Крім того, мережу якісно підсилюють 5 сучасних Дія.Центрів, 30 паспортних станцій, 12 терміналів для друку водійських посвідчень, а також 12 «цифрових валіз» для обслуговування маломобільних людей удома.
Підсумки роботи мережі ЦНАПів області підбила начальниця відділу адміністративних послуг, аналітики та цифрової взаємодії управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Закарпатської ОВА Христина Мацко.
За її словами, в січні-березні найбільший попит мали послуги з реєстрації місця проживання – 46 028 звернень, соціальні – 25 171, майнові – 12 807 та паспортні – 9 790. Водночас посилена увага до запитів ветеранів і бізнесу остаточно закріплює за ЦНАПами статус головної сервісної екосистеми регіону.
За кількістю наданих послуг серед міських громад лідерами стали Мукачівська – 16 274, Ужгородська – 12 001 та Хустська – 7 090; серед селищних – Солотвинська – 4 154, Ясінянська – 3 763 та Дубівська – 3 350; серед сільських – Вільховецька – 4 311, Полянська – 2 902 та Баранинська – 2 744.
«За кожною цифрою у звіті стоїть щоденна праця нашої великої команди з 533 фахівців. Від Дія.Центрів до найвіддаленіших куточків області – у кожному зверненні ви демонструєте професіоналізм, небайдужість і справжню людяність. Завдяки кожному з вас та завдяки підтримці Мінцифри і партнерів вдається впевнено тримати високу планку якісного сервісу», – наголосила Христина Мацко.
Розбудова мережі зручних і швидких адмінпослуг на Закарпатті продовжується!
