Охорона здоров’я

18 Жовтня, 2023 р., 10:55
Існує поширений міф, що звернутися до будь-якого лікаря можна тільки маючи відповідне направлення. Але це – міф.
16 Жовтня, 2023 р., 10:34
Імунізація захищає від кору, однак деякі діти не можуть бути вакциновані через наявні у них медичні протипоказання. Для їх безпечного відвідування шкіл, дитсадків, дитячих таборів, спортивних секцій та інших колективів інші діти, у яких немає протипоказань, мають бути вакциновані за календарем щеплень.
06 Жовтня, 2023 р., 16:31
Щороку 6 мільйонів українців стикаються з інфекційними захворюваннями, 98% з яких – це грип та ГРВІ. До того ж різке збільшення кількості хворих фіксують саме в осінньо-зимовий період, коли імунітет людини знижується і стає більш вразливим.
06 Жовтня, 2023 р., 09:45
Додаток «Stroke Riskometer» допомагає людям безоплатно зробити персональний розрахунок ризику інсульту та отримати рекомендації, як його зменшити. Застосунок розроблено на чолі з лікарями й професорами з Нової Зеландії, він заснований на авторитетних наукових публікаціях та визнаний Всесвітньою організацією інсульту.
23 Вересня, 2023 р., 08:56
В Україні від початку 2023 року реєструють зростання кількості випадків кору – дуже заразного та небезпечного захворювання, від якого можна уберегтися завдяки вакцинації.