Протидія домашньому насильству

06 Липня, 2023 р., 13:53
За ініціативи та участі громадської організації «Неємія» та за підтримки Управління Верховного комісару ООН у справах біженців у Берегівській РВА відбувся форуму з питань протидії та запобігання насильству у Закарпатській області.
17 Червня, 2023 р., 16:15
Яку відповідальність за домашнє насильство може понести кривдник?
16 Червня, 2023 р., 09:14
12 червня відбулося дев’яте засідання Комісії з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків під головуванням Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної та за участі Першої леді Олени Зеленської.
19 Квітня, 2023 р., 14:49
Конфлікт — зіткнення протилежних інтересів і поглядів, напруження і крайнє загострення суперечностей, що може призвести до активних дій усіх осіб, що залучені до конфлікту. Ескалація конфлікту може призвести до насильства, але не завжди до нього призводить.
04 Квітня, 2023 р., 14:55
Першочергово, це питання має бути у фокусі уваги поліції, як спеціально-уповноваженого органу на вжиття заходів щодо виявлення домашнього насильства та його припинення, проведення оцінки ризиків вчинення домашнього насильства, здійснення контролю за дотриманням спеціальних заходів протидії домашньому насильству.
05 Серпня, 2022 р., 13:37
Звернення по допомогу у випадку домашнього насильства може бути складним, а інколи стати небезпечним тригером для кривдника.
06 Січня, 2022 р., 00:15
Головний меседж цього відеоролика спрямований до представників громад.