Берегівська районна державна адміністрація

Берегівщина відзначила День Гідності та Свободи

DSC_0108Сьогодні, з нагоди Дня Гідності та Свободи відбулися спільні міськрайонні урочистості.

Квіти, вінки та свічки до підніжжя стели Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО поклали керівництво району та міста, правоохоронних органів, представники установ району, учнівська молодь, громадські активісти, учасники АТО.

Чотири роки тому розпочалися акції протесту на Майдані Незалежності. Тоді, захищаючи європейський шлях розвитку і шукаючи Європу – ми знайшли себе, свою Україну! Саме під час революції Гідності, українське суспільство усвідомило свою силу і свої цінності.

DSC_0138Зараз ми долаємо нелегкий шлях самоствердження і становлення справжньої державності. Ми будуємо нову Україну і дякуємо тим, хто життям заплатив за цей вибір!

З Днем Свободи та Гідності! Слава Україні!

 


Засідання тимчасової робочої групи

1Сьогодні, 21 листопада, заступник голови державної адміністрації Федор Бімба провів перше засідання тимчасової робочої групи із обстеження об’єктів соціальної інфраструктури та будівель адміністративного призначення.

На засіданні було затверджено графік проведення обстеження об’єктів соціальної інфраструктури та будівель адміністративного призначення і обговорено проблемні об’єкти закладів охорони здоров’я Детальніше…


Зустріч Лілії Гриневич з освітянами Берегівського району

DSC_0041У суботу, 18 листопада, відбувся візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич у Берегівський район.
Звісно, така подія викликала неабияку зацікавленість з боку освітян, громадських активістів і ЗМІ.
Зал засідань Берегівської районної ради, де відбулася зустріч, був переповнений.

У ході свого виступу керівник МОН детально розповіла про новий Закон «Про освіту», а також про статтю 7-му ЗУ «Про освіту», яка регулює мову навчання, роз’яснила що вона гарантує та спростувала низку міфів і перекручувань, які виникли навколо нового освітнього Закону. Детальніше…


Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич з візитом на Берегівщині

DSC_0014Сьогодні, 18 листопада, Берегівщину відвідала Міністр освти і науки України – Лілія Гриневич. В ході візиту вона завітала до Яношівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також провела робочу зустріч з керівництвом району.

Участь у зустрічі також взяли керівник департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова, народний депутат України – Валерій Лунченко, директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, голова Державної інспекції навчальних закладів України Руслан Гурак, Кремінь Тарас – голова підкомітету з освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Детальніше…


Вшанували жертв сталінських репресій

23754944_1147448715388722_7707929653343159334_n17 листопада голова райдержадміністрації Іштван Петрушка взяв участь у богослужінні та покладанні свічок у пам’ять про жертв сталінського терору.
Світла пам’ять всім жертвам політичних репресій!Нехай ніколи не повториться таке зло на нашій землі!

Довідково:
У ці листападові дні в нашому краї проходять пам’ятні заходи із вшанування жертв сталінських репресій Детальніше…


21 листопада – День Гідності та Свободи

pablo-3

21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи.
О 12 годині к.ч. біля міського будинку культури відбудуться урочисті заходи.
Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!
Запрошуємо на урочистості всіх бажаючих!


Мистецька виставка “Скарби рідного краю”

DSC_0008Сьогодні, у холі райдержадміністрації, розпочала роботу виставка майстрів робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Скарби рідного краю».

«Берегівщина багата талантами, багата народними традиціями, які успішно втілюються в мистецтві.

Ця виставка ще раз нагадує про те, що потрібно шанувати і берегти рідний край та його неповторну красу і звичаї, бо це – наш найбільший скарб!», – наголосив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба.

Тож запрошуємо всіх охочих відвідати виставку та бажаємо приємного перегляду.

 


16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку України

1447657921_den-radoДень працівників радіо, телебачення і зв’язку встановлений Указом Президента 11.11.1994 № 667/94 на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.
На сьогоднішній день, головними пріоритетами такої нелегкої роботи є відповідальне ставлення до своєї справи, задоволення зростаючих потреб суспільства у надійному та якісному наданню інформації.

Детальніше…


Спільна нарада до відзначення Дня Гідності та Свободи

DSC_0004Сьогодні, 15 листопада, в будівлі Берегівської міської ради, відбулась спільна робоча нарада з питань підготовки та відзначення Дня Гідності та Свободи. Нараду провели заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба та заступник міського голови Надія Ловга. В обговоренні взяли участь представники відповідних структурних підрозділів РДА та міської ради.

У ході зустрічі присутні розглянули та затвердили остаточну програму урочистостей з нагоди свята – було вирішено розпочати 21 листопада о 12 годині к.ч. біля міського будинку культури. Тож запрошуємо всіх бажаючих!

 


Засідання координаційної ради до акції «16 днів проти насильства»

DSC_0002Сьогодні, 15 листопада, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Федора Бімби відбулося засідання координаційної ради до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка традиційно проводитиметься з 25 листопада по 10 грудня на території Берегівського району.

Основним завданням акції є привернення уваги  громадськості  до актуальних для українського суспільства проблем  подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків Детальніше…


Виплати учасникам АТО у 2017 році

06-04-2016Якщо учасник бойових дій до початку проходження служби отримував пенсію як пенсіонер з числа військовослужбовців, то виплата такої пенсії на час служби не припиняється.

Після звільнення від служби виплата пенсій здійснюється учаснику бойових дій з урахуванням додаткової вислуги років на день його демобілізації. За учасниками бойових дій, які проходять службу, зберігаються місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування і форм власності, де вони працювали до початку проходження служби, але не більше 1 року Детальніше…


Засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення відпочинку дітей

DSC_0008Сьогодні, 13 листопада, проведено засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення відпочинку дітей. На засіданні підведено підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії.

Впродовж 2017 року, завдяки благодійним та релігійним організаціям, охоплено відпочинком та оздоровлено 1928 дітей району на суму понад 11 млн. грн., що забезпечило четверте місце в області. Штабом також намічено завдання по організації відпочинку дітей на наступний рік Детальніше…


Урочисте відкриття спортивного майданчика

DSC_0039Сьогодні, 10 листопада, керівництво районної державної адміністрації та районної ради, заступник начальника та методисти відділу освіти, молоді та спорту РДА відвідали урочисте відкриття спортивного майданчика на території Берегівської угорської гімназії імені Бетлена Габора.

Іштван Шімонович наголосив на вагомому внеску у благоустрій району обласних депутатів, подякував за спільну плідну працю всім присутнім та побажав ще більших успіхів у майбутньому році Детальніше…


День української писемності та мови

Den-Movy-29 листопада наша країна святкує День української писемності та мови.

Це свято було встановлено указом президента України в 1997 році і відзначається щорічно на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія Детальніше…


До уваги суб’єктів туристичної діяльності району

Інформуємо Вас про те, що  7- 10 грудня 2017 року у м.Ізмір  (Туреччина), проходитиме 11-а  Міжнародна   туристична  виставка  “TRAVEL TURKEY”.

Організаторами заходу  ( “IZFAS” ) пропонується Україні участь у статусі  країни – партнера у зазначеній виставці Детальніше…


Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

23172698_1619779288072698_4767099320997465086_nТрадиційно, 9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Сьогодні, 7 листопада, напередодні свята, відділ культури і туризму Берегівської РДА вітав своїх колег – працівників культурних закладів району.

На свято, з привітаннями та подарунками, завітало багато почесних гостей – заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба, керівник апарату адміністрації Нелі Терлецька, голова районної ради Йосиф Шін та його заступник Василь Горват Детальніше…


Круглий стіл на тему: «Біль – дзеркало душі»

DSC_0014Вчора, 6 листопада, в малому залі райдержадміністрації був організований круглий стіл на тему: «Біль – дзеркало душі», який провела Лариса Довлад психолог-психотерапевт з дипломом Інституту психотерапії і психосоматики міста Потсдам-Бабельсберг, що в Німеччині.

Були запрошені психологи освітніх закладів району, методисти відділу освіти, молоді та спорту, відповідальні за психологічну службу, представники управління соціального захисту населення, лікарі-психіатри, соціальні працівники району та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації Детальніше…


День працівника соціальної сфери на Берегівщині

DSC_0008У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників – людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. З нагоди професійного свята, у фойє адміністрації були запрошені працівники управління соціального захисту населення, Берегівського відділення реабілітації дітей-інвалідів, соціальні робітники територіального центру, центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, центру зайнятості, служби у справах дітей, пенсійного фонду та фонду соціального страхування України.

З привітальним словом виступили заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба, заступник голови районної ради Василь Горват та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Терпай Детальніше…