Берегівська районна державна адміністрація

Виплати пенсій за березень 2017 року

pensiynyy-fond-ukrayinyУправління Пенсійного фонду в Берегівському районі інформує про розпочате 02.03.2017 року фінансування виплати пенсій та грошової допомоги за березень 2017 року відповідно до графіку виплат.

Станом на 06.03.2017 року профінансовано 5,0 млн.грн. або 20,0 % місячної потреби коштів Детальніше…


Про виплату пенсій

Управління Пенсійного фонду в Берегівському районі інформує про розпочате 02.02.2017 року фінансування виплати пенсій та грошової допомоги за лютий  2017 року відповідно до графіку виплат.

Станом на 06.02.2017 року профінансовано 4,3 млн.грн. або 17,0 % місячної потреби коштів.

 16430 пенсіонерів Берегівського району та м.Берегово отримують свої пенсії вчасно та в повному обсязі.


Про підсумки роботи управління ПФУ в Берегівському районі за 2016 рік

pensiynyy-fond-ukrayinyУ  звітному періоді  управління Пенсійного фонду спрямовувало свою роботу на реалізацію завдань, визначених законами України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”,  завдань та доручень Пенсійного фонду України.

Основним результатом  діяльності  управління є виконання планових показників з надходження коштів до його бюджету, своєчасне призначення та нарахування пенсій, своєчасне  забезпечення фінансування  виплат пенсій та грошової допомоги   у відповідності до встановлених графіків. Заборгованості із виплати пенсій станом на 1 січня 2017 року немає.  Заборгованості із виплати пенсій станом на 1 січня 2017 року немає. Частково, січневі пенсії були профінансовані в кінці грудня Детальніше…


Працевлаштування чи звільнення з роботи пенсіонера впливає на розмір його пенсії

pensiynyy-fond-ukrayinyУправління Пенсійного фонду України в Берегівському районі повідомляє пенсіонерів про необхідність звернення пенсіонерів до управління фонду у разі працевлаштування або звільнення.

Частиною третьою ст.42 Закону України від 09.07.2003 №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що перерахунок пенсії, обчисленої з урахуванням ст.28 цього Закону, здійснюється у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, непрацюючим пенсіонерам Детальніше…


Рекомендації щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії

top-photoКомітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, здійснюючи контрольну функцію відповідно до статей 14 та 24 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», за участі представників Міністерства соціальної політики України, Пенсійного фонду України заслухав і обговорив питання про практику застосування та стан виконання Закону України «Про внесення зміни до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії» № 1043-VIII від 29.03.2016 року.

Учасники засідання Комітету зазначають, що 29 березня 2016 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення зміни до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії» № 1043-VIII (далі – Закон № 1043-VIII), яким встановлено, що за бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами, для обчислення пенсії разом із заробітною платою за період страхового стажу після 1 липня 2000 року, додатково можна надати довідку про заробітну плату (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд незалежно від перерв по 30 червня 2000 року. Фактично цим Законом відновлено норму, яка діяла до 1 січня 2016 року Детальніше…


Виплата пенсій за січень

top-photoНа виконання постанови  Кабінету Міністрів України «Деякі питання виплати пенсії», прийнятої  21.12.2016 року, з 27 по 29 грудня 2016 року управління Пенсійного фонду України в Берегівському районі буде проводити  виплату  пенсій за січень 2017 року за датами виплат:

 з 4 по 15 число включно для одержувачів пенсій через установи банків; Детальніше…


Про стан пенсійного забезпечення

Управління Пенсійного фонду в Берегівському районі інформує про розпочате 01.12.2016 року фінансування виплати пенсій та грошової допомоги за грудень  2016 року відповідно до графіку виплат.

Станом на 05.12.2016 року профінансовано 3,1 млн.грн. або 12,4 % місячної потреби коштів.
16537 пенсіонерів Берегівського району та м.Берегово отримують свої пенсії вчасно та в повному обсязі.

 


Стратегія модернізації та розвитку Пенсійного фонду України

big-pensiyniy_fond14 вересня  поточного року   Уряд  схвалив Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду  України на період  до 2020 року.

Дана Стратегія –  це  чіткий і  конкретний план дій Пенсійного фонду України на чотири роки, завдяки якому буде  покращена робота всієї структури. Позитивні зміни мають торкнутися і поліпшення якості обслуговування громадян, і вдосконалення системи управління фінансовими ресурсами  Пенсійного фонду, і технологічного забезпечення  роботи органів Фонду і розвитку  інфраструктури.  Буде  вдосконалено систему комплектування та підвищення кваліфікаційної підготовки  кадрів Детальніше…


Про виплату пенсій

Управління Пенсійного фонду в Берегівському районі інформує про розпочате 01.11.2016 року фінансування виплати пенсій та грошової допомоги за листопад  2016 року відповідно до графіку виплат.

Станом на 07.11.2016 року профінансовано 5,1 млн.грн. або 21,7 % місячної потреби коштів.

 16573 пенсіонерів Берегівського району та м.Берегово отримують свої пенсії вчасно та в повному обсязі.


Підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Берегівському районі за 9 місяців

big-pensiyniy_fondПротягом  звітного періоду  управління Пенсійного фонду спрямовувало свою роботу на реалізацію завдань, визначених законами України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, завдань та доручень Пенсійного фонду України.

Основним результатом  діяльності  управління є виконання планових показників з надходження коштів до його бюджету, своєчасне призначення та нарахування пенсій, своєчасне  забезпечення фінансування  виплат пенсій та грошової допомоги   у відповідності до встановлених графіків. Заборгованості із виплати пенсій станом на 1 жовтня 2016 року немає.  16,7 тисяч  пенсіонерів  району отримали пенсії вчасно та в повному обсязі Детальніше…


Оновлено перелік професій, що дають право на пільговий вихід на пенсію

top-photoКабмін постановою від 24.06.2016 року №461 затвердив списки виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість у яких надає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

У Список № 1 увійшли виробництва, роботи, професії, посади й показники на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці Детальніше…


Фінансування виплати пенсій за серпень

big-pensiyniy_fondУправління Пенсійного фонду в Берегівському районі інформує про розпочате 02.08.2016 року фінансування виплати пенсій та грошової допомоги за серпень  2016 року відповідно до графіку виплат.

Станом на 05.08.2016 року профінансовано 2,3 млн.грн. або 12,7 % місячної потреби коштів Детальніше…


Чи зараховується до спеціального стажу час роботи на виборній посаді в органах місцевого самоврядування? За яких умов?

big-pensiyniy_fondЗгідно зі ст..7 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», правовий статус посадових осіб місцевого самоврядування визначається, зокрема Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», яким передбачено, що час роботи на виборній посаді в органах місцевого самоврядування зараховується до стажу роботи за тією спеціальністю, за якою депутат працював до обрання.

При цьому якщо спецстажу достатньо для виходу на пенсію за вислугу років без урахування часу роботи на виборній посаді в органі місцевого самоврядування., то звільнення із цієї посади для призначення пенсії не вимагається, і пенсія за вислугу років виплачується й під час роботи особи в органі місцевого самоврядування.

 


Про підсумки роботи управління Пенсійного фонду в Берегівському районі за перше півріччя 2016 року

big-pensiyniy_fondПротягом першого  півріччя робота управління була спрямована на забезпечення своєчасної виплати пенсій і інших соціальних виплат, поліпшення обслуговування громадян, вдосконалення взаємодії з органами Державної фіскальної служби по забезпеченню надходження коштів від сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, реалізації  запланованих заходів.

Основним результатом  діяльності  управління є виконання планових показників з надходження коштів до його бюджету, своєчасне призначення та нарахування пенсій, своєчасне  забезпечення фінансування  виплат пенсій та грошової допомоги   у відповідності до встановлених графіків. Заборгованості із виплати пенсій станом на 1 липня 2016 року немає. 16,8тисяч  пенсіонерів  району отримали пенсії вчасно та в повному обсязі.  Середній розмір  пенсії за  звітний період становив  1363,29 грн Детальніше…


Отримання пенсій при виїзді за кордон

big-pensiyniy_fondЯКЩО ВИ ВИЇЖДЖАЄТЕ НА ПОСТІЙНЕ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ЗА КОРДОН, ВАМ НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ОРГАНУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ІЗ ЗАЯВОЮ ПРО ПРИПИНЕННЯ ВИПЛАТИ ПЕНСІЇ:

√     Пенсія, яку Ви отримували в Україні до виїзду на постійне проживання в іншу країну, за Вашою заявою може бути виплачена за 6 місяців наперед перед від’їздом, рахуючи з місяця, що настає за місяцем зняття з обліку за місцем постійного проживання. Надалі виплата пенсії в Україні припиняється. До заяви про припинення виплати пенсії подається обов’язково закордонний паспорт з відповідним записом про виїзд на постійне місце проживання за кордон та довідку про зняття з реєстрації за місцем постійного проживання Детальніше…


Термін дії довідки внутрішньо переміщеним особам

big-pensiyniy_fondДовідки, що були видані внутрішньо переміщеним особам з 13 січня 2016 року (включно), є дійсними та діють безстроково незважаючи на відсутність відмітки Державної  міграційної  служби України, крім довідок, дію яких було скасовано з підстав ,передбачених статтею 12 ЗУ ‘’ Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб’’, а також довідок, в яких адресою місця проживання внутрішньо переміщеної особи вказано адресу місцезнаходження органу державної влади,органу місцевого самоврядування, юридичної особи публічного права, її підрозділу, будь-якого іншого приміщення, за якою внутрішньо переміщена особа фактично не проживає.

Ті довідки, що були видані внутрішньо переміщеним особам до 13 січня 2016року і які були дійсними на момент набрання чинності ЗУ ‘’Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб ‘’, також є чинними та діють безстроково, крім довідок, дію яких було скасовано з підстав, передбачених статею 12 Закону ,а також довідок , в яких адресою місця проживання внутрішньо переміщеної особи , вказана адреса за якою внутрішньо переміщена особа фактично не проживає ,або будь-якого іншого приміщення , вказано адресу місцезнаходження органу державної влади, органу місцевого самоврядування, юридичної особи публічного права, її підрозділу , ці довідки діють до 20 липня 2016 року Детальніше…


Пенсійний фонд України: портал електронних послуг

ПорталЗ метою покращення якості та оперативності обслуговування громадян, впровадження технологій електронного урядування в соціальній сфері Пенсійний фонд України розробив веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, який почав працювати з 1 жовтня 2012 року, забезпечуючи надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді відповідно до “Порядку надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді”, затвердженому постановою правління Пенсійного фонду України від 7 вересня 2012 року No. 16-1, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України11 вересня 2012 року за No. 1565/21877.

Адреса веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України: www.portal.pfu.gov.ua. Детальніше…


Телефони “гарячої лінії” Пенсійного фонду

big-pensiyniy_fondВ  управлінні Пенсійного фонду  України  в  Берегівському   районі   Закарпатської  області  діє телефонний номер “гарячої лінії’” : (03141) 2-30-82.

Основною метою є :

– сприяння удосконаленню роботи органів виконавчої влади із зверненнями Детальніше…


Фінансування виплати пенсій

big-pensiyniy_fondУправління Пенсійного фонду в Берегівському районі інформує про розпочате 01.07.2016 року фінансування виплати пенсій та грошової допомоги за липень 2016 року відповідно до графіку виплат.

Станом на 05.07.2016 року профінансовано 1,9 млн.грн. або 8 % місячної потреби коштів Детальніше…


Фінансування пенсій за червень 2016 року

big-pensiyniy_fondУправління Пенсійного фонду в Берегівському районі інформує про своєчасність фінансування пенсій за червень 2016 року відповідно до графіку виплат (з 04 по 25 число щомісячно).

Саном на 25 червня 2016 року  профінансовано пенсій та грошової допомоги за червень 2016р. на суму: 23,0 млн.грн. або 100 % місячної потреби. 16728 тисяч пенсіонерів району отримали  свої пенсії  вчасно та в повному обсязі Детальніше…