Берегівська районна державна адміністрація

Розпочато фінансування пенсій за вересень

pensiynyy-fond-ukrayiny1 вересня  Виноградівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області розпочало фінансування пенсій за поточний місяць. Станом на 5 вересня профінансовано в сумі 9063,0 тис.грн., з яких 7443,0 тис.грн., на відділення поштового зв’язку, і 1620,0 тис.грн., на банки.

Виплата пенсії здійснюватиметься з 4 по 25 вересня.


РОЗПОЧАТО ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙ ЗА СЕРПЕНЬ 2017 РОКУ

pensiynyy-fond-ukrayiny2 серпня Виноградівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області розпочало фінансування пенсій за поточний місяць.

Станом на 4 серпня профінансовано в сумі 9555,0 тис.грн., з яких 7030,0 тис.грн., на відділення поштового зв’язку, і 2525,0 тис.грн., на банки.

Виплата пенсії здійснюватиметься з 4 по 25 серпня.


Виплати пенсій за березень 2017 року

pensiynyy-fond-ukrayinyУправління Пенсійного фонду в Берегівському районі інформує про розпочате 02.03.2017 року фінансування виплати пенсій та грошової допомоги за березень 2017 року відповідно до графіку виплат.

Станом на 06.03.2017 року профінансовано 5,0 млн.грн. або 20,0 % місячної потреби коштів Детальніше…


Про виплату пенсій

Управління Пенсійного фонду в Берегівському районі інформує про розпочате 02.02.2017 року фінансування виплати пенсій та грошової допомоги за лютий  2017 року відповідно до графіку виплат.

Станом на 06.02.2017 року профінансовано 4,3 млн.грн. або 17,0 % місячної потреби коштів.

 16430 пенсіонерів Берегівського району та м.Берегово отримують свої пенсії вчасно та в повному обсязі.


Про підсумки роботи управління ПФУ в Берегівському районі за 2016 рік

pensiynyy-fond-ukrayinyУ  звітному періоді  управління Пенсійного фонду спрямовувало свою роботу на реалізацію завдань, визначених законами України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”,  завдань та доручень Пенсійного фонду України.

Основним результатом  діяльності  управління є виконання планових показників з надходження коштів до його бюджету, своєчасне призначення та нарахування пенсій, своєчасне  забезпечення фінансування  виплат пенсій та грошової допомоги   у відповідності до встановлених графіків. Заборгованості із виплати пенсій станом на 1 січня 2017 року немає.  Заборгованості із виплати пенсій станом на 1 січня 2017 року немає. Частково, січневі пенсії були профінансовані в кінці грудня Детальніше…


Працевлаштування чи звільнення з роботи пенсіонера впливає на розмір його пенсії

pensiynyy-fond-ukrayinyУправління Пенсійного фонду України в Берегівському районі повідомляє пенсіонерів про необхідність звернення пенсіонерів до управління фонду у разі працевлаштування або звільнення.

Частиною третьою ст.42 Закону України від 09.07.2003 №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що перерахунок пенсії, обчисленої з урахуванням ст.28 цього Закону, здійснюється у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, непрацюючим пенсіонерам Детальніше…


Рекомендації щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії

top-photoКомітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, здійснюючи контрольну функцію відповідно до статей 14 та 24 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», за участі представників Міністерства соціальної політики України, Пенсійного фонду України заслухав і обговорив питання про практику застосування та стан виконання Закону України «Про внесення зміни до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії» № 1043-VIII від 29.03.2016 року.

Учасники засідання Комітету зазначають, що 29 березня 2016 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення зміни до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії» № 1043-VIII (далі – Закон № 1043-VIII), яким встановлено, що за бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами, для обчислення пенсії разом із заробітною платою за період страхового стажу після 1 липня 2000 року, додатково можна надати довідку про заробітну плату (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд незалежно від перерв по 30 червня 2000 року. Фактично цим Законом відновлено норму, яка діяла до 1 січня 2016 року Детальніше…