Берегівська районна державна адміністрація

Соціальні норми і нормативи житла для надання субсидій

297344_1З 1 січня 2018 року набула чинності нова норма Постанови Кабінету міністрів України № 409 від 6 серпня 2014 р. “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування”, а саме:

– у житлових приміщеннях (будинках) – 70 кВтг на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більше 190 кВт•г на місяць Детальніше…


Президент підписав Закон щодо виключення із українського законодавства та вжитку терміну «інвалід»

29f7572450627f72587076c041e5eba3_1507469046_extra_largeПрезидент Петро Порошенко підписав Закон України № 2249 – VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», прийнятий Верховною Радою України 19 грудня 2017 року.
Метою  Закону є продовження роботи, розпочатої Урядом на виконання Указу Президента України від 3 грудня 2015 року № 678 «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю», щодо виключення із законодавства України та вжитку терміну «інвалід» і заміни його терміном «особа з інвалідністю» Детальніше…


До відому одиноких матерів району

175483839_w640_h640_32456372З 1 січня 2018 року набрали чинності  положення частини другої статті 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», якими передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника, соціальну пенсію або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».

Право на допомогу одиноким матерям має Детальніше…


Берегівське управління соціального захисту населення інформує щодо призначення субсидій

СЛАЙД 2Відповідно до пункту 5 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 субсидія не призначається у випадку, коли будь-хто із зареєстрованих осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12-ти місяців перед зверненням за призначенням здійснив купівлю товарів на суму, яка на дату звернення перевищує 50 тис.грн., або оплатив послуги (одноразово) на суму більше 50тис.грн..
Детальніше…


Підведення підсумків акції «16 днів проти насильства»

DSC_0006У рамках акції, управління соціального захисту населення спільно з Берегівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділом охорони здоров’я, відділом освіти, молоді та спорту та сектором внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації, Берегівським відділом поліції ГУНП в Закарпатській області в районі проведено наступні заходи:

  1. 30.11.2017 року проведений круглий стіл з лікарями акушер – гінекологами акушерсько – гінекологічного відділення та жіночої консультації на тему: «Забезпечення вільного доступу до консультування та безоплатного тестування на ВІЛ-інфекцію вагітних».

Детальніше…


Щодо відзначення Дня ліквідатора аварії на ЧАЕС

DSC_0001Сьогодні при заступнику голови райдержадміністрації Федору Бімбі, за участі керівників відповідальних підрозділів РДА, відбулася робоча нарада щодо відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Нагадаємо, що14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день ми  вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів Детальніше…


З 1 грудня 2017 року зріс розмір соціальних виплат

180280В Україні з 1 грудня 2017 року підвищено прожитковий мінімум до 1700 грн на одну особу на місяць, тож відповідно зростуть і всі соціальні виплати, які до нього прив’язані.

Для основних соціальних і демографічних груп населення з 1 грудня прожитковий мінімум буде такий Детальніше…


Щорічна акція «16 днів проти насильства»

violenceЗ 25 листопада по 10 грудня в районі проводиться  щорічна акція «16 днів проти насильства». Основним завданням акції є привернення уваги  громадськості  до актуальних для українського суспільства проблем  подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

Під час проведення акції особливу увагу привернуто на відповідні дати, а саме: 25 листопада – Міжнародний день ООН з викоренення насильства щодо жінок – присвячений сестрам Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури Трухильо у Домініканській Республіці у 1960 році Детальніше…


Про діяльність громадської організації «Ла Страда – Україна»

Громадська організація «Ла Страда – Україна» – одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини.

На базі ГО «Ла Страда – Україна» функціонує дві «гарячі» лінії Детальніше…


Інформація щодо санаторно-курортного лікування

Порядок забезпечення осіб пільгової категорії населення  санаторно – курортним лікування та перелік закладів, які можуть надавати послуги санаторно-курортного лікування:

*для ознайомлення перейдіть за посиланням Детальніше…


Санаторно-курортні заклади для оздоровлення

Інформація фінансово-економічного департаменту Мінсоцполітики України:

  1. Інформацію щодо переліку санаторно-курортних закладів для оздоровлення осіб з інвалідністю, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та постраждалих учасників АТО, розміщено за даним посиланням.

Детальніше…


18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

630_360_1469813402-326318 жовтня оголошено Європейським днем боротьби з торгівлею людьми.

Цей день започаткований Європарламентом у 2007 році. Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти, як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Нині у світі понад 21 мільйон людей є жертвами примусової праці. Чоловіки, жінки і діти потрапляють до рук торговців людьми, як у власних країнах, так і за кордоном Детальніше…


Подяка ветерану до Дня захисника України

22467525_1892100254441259_6667263845867670246_o13 жовтня, у переддень Дня захисника України та Дня Козацтва, представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Терпай, Олена Беркі та заступник голови міськрайонної організації ветеранів війни, праці, Збройних сил та органів правопорядку  – Іван Паук відвідали в селі Бене Щуріна Олександра Федоровича –  ветерана Другої світової війни та органів внутрішніх справ, інваліда війни І групи, полковника міліції у відставці.

При зустрічі, ветеран поділився своїми спогадами про війну та багаторічну службу в органах внутрішніх справ, подякував гостям за щирі привітання зі святом та подарунки. Детальніше…


В районі відзначили Міжнародний день людей похилого віку

IMG_3370Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. 

Цього тижня керівництво району вшанувало ветеранів району та громадян поважного віку.

Заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба та начальник управління соціального захисту населення Володимир Терпай відзначили грамотами, подяками і подарунками членів ветеранських організацій району. Соціальні працівники відвідали громадян похилого віку, які за станом здоров’я не змогли приїхати на свято, вдома та вручили їм продуктові набори Детальніше…


1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку

dodatok-21 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь Детальніше…


Уряд вдосконалив програму надання населенню житлових субсидій

СЛАЙД 2Уряд відреагував на запити суспільства і вніс зміни до програми житлових субсидій. Зокрема, зменшено період, за який враховуються доходи домогосподарств для призначення їм житлових субсидій, з чотирьох до двох останніх кварталів. На новий опалювальний сезон 2017/18рр. – з 1 жовтня 2017р –  при розрахунку розміру субсидії будуть враховані доходи громадян за I і II квартал 2017 року, а на неопалювальний період – з 1 травня 2018 року – за III і IV квартал 2017 року Детальніше…


Про соціальну допомогу внутрішньо переміщеним особам

DSC_0039У п’ятницю, 28 липня, заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба провів засідання комісії по призначенню щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам (на проживання, в тому числі і оплату житлово-комунальних послуг).

На розгляд комісії надійшло 2 нові справи та 1 – для продовження виплати.
За результатами засідання, комісією прийнято рішення про призначення щомісячної адресної допомоги 2 заявникам та 1-му заявнику продовжити виплату на 6-ти місячний термін.


Всесвітній день протидії торгівлі людьми

20431770_1594899193867602_9000171924413104955_n30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми! Ось деяка статистика стосовно цього жахливого злочину у світі та Україні:
– торгівля людьми є третім найбільшим злочином у світі
– 25% жертв торгівлі людьми – це діти
– 70% жертв торгівлі людьми складають жінки та дівчата
– приблизно 75-80% жертв работоргівлі використовуються в сексуальній індустрії
– понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року (за оцінками IOM Ukraine)

Долучайся до боротьби з торгівлею людьми! Більше інформації тут: http://bit.ly/2tICFXa


Спільними зусиллями проти торгівлі людьми в Україні

27 липня 2017 року, з  нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 30 липня, з 10:00 до 12:00 год. в місцях  виїзду громадян та повернення додому управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проведено вуличні акції з розповсюдження інформаційних матеріалів про безпечну міграцію та захист осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

plakat_new_7 IMG_20170727_133239 (1) Детальніше…


ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

Шановні громадяни, важливим аспектом в поверненні до нормального життя людей, які відбули покарання за вчинені злочини, є участь суспільства в їх соціальній адаптації.

Доводимо до Вашого відома, що на території району функціонує Спостережна комісія при Берегівській районній державній адміністрації, яку очолює заступник голови райдержадміністрації Бімба Ф.Ф. Детальніше…