Берегівська районна державна адміністрація

До уваги підприємств та організацій району!

За інфорамцією Посольства Ісламської Республіки Ірана в Україні, у період із 30 січня до 2 лютого 2018 року у Міжнародному виставковому центрі Вільної зони Анзалі (Ісламська Республіка Іран) відбудуться спеціалізовані виставки продуктів харчування, миючих засобів, косметичної продукції, машинного обладнання та іншої продукції галузей промисловості, повʼязаних за даними напрямками.

Додаткова інформація щодо зазначених виставкових заходів доступна на веб – сайті: http://www.honarpr.com/.


До уваги підприємств та організацій району!

Відповідно до листа Німецько – Української промислово – торговельної палати, інформуємо Вас, що Німецько – Українська промислово – торговельна палата у співпраці з Промислово – Торговельною палатою Мюнхена та Верхньої Баварії та Міністерством економіки та засобів масової інформації, енергетики і технологій Баварії.

У рамках Економічного форуму «Україна – Баварія 2018» м.Мюнхен організовує для українських підприємств, які працюють в таких галузях, як ІТ, машинобудування, забезпечення комплектуючими у промисловості, харчові продукти, інформаційну ділову поїздку до Німеччини Детальніше…


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Повідомляємо що Кабінет Міністрів України постановою від 20.12.2017 №1022 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1147» продовжив до 31 грудня 2018 року дію заборони ввезення на митну територію України товарів, що походять з РФ, при цьому розширивши перелік таких товарів.

Крім того, постановою 20.12.2017 № 1019 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. №1146» Уряд продовжив дію економічних санкцій щодо російських товарів. Зокрема, забезпечення національної безпеки України та у відповідь на введення Російською Федерацією відповідних торговельних заборон та обмежень стосовно України Уряд продовжив до 31 грудня 2018 року (включно) застосування пільгових ставок ввізного мита, встановлених Митним тарифом України, щодо імпорту товарів, країною походження яких є Російська Федерація.


Проведення Всесвітньої виставки «Експо – 2020»

У період із 20 жовтня 2020 р. до 10 квітня 2021 р. у м.Дубаї (Обʼєднані Арабські Емірати) заплановано проведення Всесвітньої виставки «Експо – 2020», яка стане найбільшою виставковою подією у світі, основною темою якої визначено «Обʼєднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє».

Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозвʼязку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього Детальніше…


Друга міжнародна Кувейтська торгівельна виставка

За інформацією Посольства України в Державі Кувейт у період із 6 до 10 лютого 2018 року під патронатом Еміра шейха Сабаха Аль-Ахмада Аль-Джабера Аль-Сабаха у Міжнародному виставковому центрі Кувейту («Kuwait International Fair») відбудеться Друга міжнародна Кувейтська торгівельна виставка.

Для участі у Другій міжнародній кувейтській торгівельній виставці необхідно попередньо зареєструватися на сайті (http://www.itf-kw.соm/) шляхом заповнення аплікаційної форми, яку слід завантажити з розділу «Participants/Downloads» Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району

За інформацією Посольства Китайської Народної Республіки в Україні у період з 5 до 10 листопада 2018 року в м.Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити виставка «China International Import Expo 2018». Вказаний захід буде офіційно анонсований Президентом КНР Сі Цзіньпінем на Форумі «Одного поясу – одного шляху» у травні цього року.

До участі у виставці запрошуються виробники товарів у наступних категоріях: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також компанії, які надають послуги у сферах: туризм, новітні технології, культура та освіта, проектування та дизайн, аутсорсинг Детальніше…


Форум бізнес-інновацій FUTURE Business Forum

23772383_1549263315160617_1783215541_n30 листопада – 1 грудня 2017 року в Києві пройде міжнародний форум бізнес-інновацій FUTURE Business Forum.

Цей захід збере більш ніж 500 підприємців, власників бізнесу, топ-менеджерів корпорацій, представників недержавного сектору і не тільки, аби дізнатися, як розвити бізнес і збільшувати доходи, інтегруючи у свою діяльність сталий розвиток Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району!

ФОП Реуцький Руслан Іванович звернувся з пропозицією щодо виготовлення безкаркасних споруд (ангарів для збереження матеріалів), ремонту сільськогосподарської та іншої техніки, вантажних машин.

Зазначений підприємець готовий до партнерських стосунків з фермами та фірмами, здійснює діяльність за наступними напрямками Детальніше…


Бізнес-форум «Відновлювальна енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації 10.11.2017 №04.1/972 інформуємо про те, що 23.11.2017 у м. Київ, бул. Шевченка/вул. Пушкінська 5-7/29 (готель «Прем’єр Палац») відбудеться IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювальна енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».

З питання щодо участі у вищезгаданому Форумі звертатися до департаменту відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива Держенергоефективності за тел.: (044) 590-54-09, e-mail: saeevde@gmail.com).


До відома суб’єктів малого та середнього підприємництва

Закарпатська обласна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору інвестиційних проектів в рамках реалізації Порядку використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – Порядок), затвердженого рішенням обласної ради 21 вересня 2017 року № 910.

Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються державними банківськими установами на реалізацію інвестиційних проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва (юридичним особам та фізичним особам – підприємцям) Детальніше…


Оновлення сертифікатів МОЗ Держави Катар

За повідомленням Посольства України в Державі Катар, відділ санітарії портів та контролю якості харчових продуктів при Міністерстві охорони здоров’я Держави Катар оновив шість зразків сертифікатів, що стосуються експорту, пошкодження та відмови.

Нові сертифікати (завантажити) вступили в силу 01.10.2017 та вважаються заміною попередніх. Зокрема, йдеться про такі сертифікати Детальніше…


Інвестиційний форум Закарпаття – бізнес в центрі Європи”

DSC_0030Вчора, 12 жовтня, в Ужгороді відбувся інвестиційний форум „Закарпаття – бізнес в центрі Європи”. На ньому презентовані  можливості краю для розвитку малого і середнього бізнесу, обговорено питання інвестицій в економіку краю, енергозбереження та енергоефективності,  новизни і конкурентоздатності туристичних брендів 2018 року.

Вітаючи присутніх, голова облдержадміністрації Геннадій Москаль відзначив, що Закарпаття має великий інвестиційний потенціал. Органи влади роблять все від них залежне, щоб створити сприятливі умови для розвитку бізнесу в регіоні. І гарантують йому підтримку.

Участь у форумі взяли і представники Берегівської райдержадміністрації та підприємці району.


Торгова місія в Торонто для українських виробників

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 27.09.2017 № 4602-05/34064-06, Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України та Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій запрошує українських виробників до участі в торговій місії до Торонто (Канада), яка відбудеться 28-31 жовтня 2017 року. Торгова місія дасть можливість українським експортерам зорієнтуватись в особливостях канадського ринку, налагодити зв’язки з потенційними партнерами, стане практичним кроком у реалізації можливостей та перспектив для розширення доступу українських товарів до ринку Канади Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району! Виставка у Шрі-Ланці

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 26.09.2017 № 6152/14-200-1319, за інформацією Посольства Шрі-Ланки в Республіці Індія, 1-5 листопада 2017 року. у м. Коломбо відбудеться національна виставка інформаційно – комунікаційних технологій «INFOTEL 2017» за підтримки Міністерства телекомунікацій та цифрової інфраструктури і Федерації ІТ- індустрії Шрі – Ланки.

Основна тема заходу – « 25 років і надалі – на шляху до цифрової економіки» – присвячена розробці та реалізації національної стратегії країни щодо введення цифрових технологій у всіх галузях економіки, передусім, сільському господарстві, транспорті, торгівлі та інфраструктури, охорони здоров’я, освіти, виробничої сфери Детальніше…


Конкурс “Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність”

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.08.2017 № 4502-06/28408-06, листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 05.09.2017 № 5209/06-11 інформуємо про конкурс в рамках Європейської програми підтримки  малого та середнього бізнесу (МСП) COSME “COS-EINET-2017-3-04: COS-EINET-2017-3-04: “Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність”.

Метою конкурсу є налагодження зв’язків та співпраці між бізнес-інкубаторами та бізнес-акселераторами, які надають підтримку МСП та стартапам в таких напрямках як інноваційний дизайн та туризм. Відповідно до умов конкурсу до участі допускаються Детальніше…


Москаль: «Завдяки угорським грантам кількість приватних підприємців на Закарпатті збільшилася майже на три тисячі»

blog_838З початку цього року в Берегівському районі зареєструвався 371 новий підприємець – фізична особа і 25 юридичних осіб. Із них за липень і серпень – 160.

– Абсолютна більшість нових підприємців на Берегівщині з’явилися завдяки «Центру економічного розвитку Закарпаття «Еган Еде», Детальніше…


З Днем підприємця!

1504077478_z-dnem-pdpriyemcyaВітаємо підприємців району з професійним святом! Бажаємо успіхів Вашому бізнесу, вдалих угод, надійних партнерів та щоб удача ніколи не залишали Вас. Нехай у Ваших родинах завжди буде тепло та затишок, а Ваша плідна праця буде запорукою добробуту.
Зі святом Вас!

З Днем підприємця!


Міжнародні виставки: Туреччина, Азербайджан, Китай

З 13 по 15 жовтня 2017 року у м. Анкара (Туреччина) відбудеться “Міжнародний фестиваль хліба”.

Метою заходу є ознайомлення з культурою та історією турецького хліба та встановлення нових ділових зв’язків. Для презентації своїх національних виробів з хлібу планується запросити представників з Азербайджану, Боснії та Герцеговини, Казахстану, Киргизії, Узбекистану, Туркменістану, Македонії, України та ін. країн Детальніше…


Колективний стенд українських підприємств

Торгово – промислова палата України, спільно з Посольством України в Китайській Народній Республіці, організовує колективний стенд українських підприємств на Дев’ятій сесії яка відбудеться 21-22 листопада 2017 року у Виставковому центрі м.Пекін (Китай), за підтримки Комітету з розвитку і реформ КНР.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон і проходить під девізом «Нові реалії, нові можливості». В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району: виставки по всьому світі

За повідомленням Посольства України в Південно-Африканській Республіці, в м. Йоганнесбург (ПАР), у період з 6 по 8 травня 2018 p., заплановано проведення міжнародної спеціалізованої виставки “Food and Hospitality Africa-2018”, яка вважається найбільшим виставковим заходом в ПАР.

На виставці буде представлено широкий вибір продуктів харчування (сири, молочні продукти, м’ясо, морепродукти, заморожені продукти, напої, хлібобулочні, кондитерські вироби, солодощі, дитяче харчування, органічне харчування інше), а також обладнання для закладів громадського харчування, готелів, тощо Детальніше…