Берегівська районна державна адміністрація

Дні інформаційних технологій

За інформацією Посольства України в Республіці Австрія, у період з 25 по 26 квітня 2017 р. у м.Відень вчетверте пройдуть міжнародні дні інформаційних технологій “The 4th International В2В Software Days – The Future of Digital Business”.

Захід організовано Федеральною палатою економіки Австрії спільно з Віденською бізнес агенцією, Австрійською економічною службою та Австрійським дослідницьким агентством розвитку. Передбачається участь близько 600 учасників з понад 20-ти країн світу Детальніше…


Міжнародна універсальна виставка “Tajikistan-2017″

За інформацією Посольства України в Респуболіці Таджикистан, у період з 27 по 29 липня 2017 року в м. Душанбе проходитиме Міжнародна універсальна виставка “Tajikistan-2017″ в державному комплексі “Кохі Борбар”. Організатором заходу є Торгово-промислова палата Республіки Таджикистан. 

Детальна інформація Детальніше…


До уваги підприємств та організацій район

За інформацією Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах , у період з 2 по 4 квітня 2017 року, у м. Дубай, Об’єднані Арабські Емірати, заплановано проведення сьомої Щорічної інвестиційної зустрічі. Темою щорічного форуму визначено «Міжнародне інвестування.

Шлях до конкурентоспроможності та розвитку». Цільовою аудиторією заходу є представники урядів, міжнародних організацій (Світовий Банк, Міжнародна фінансова корпорація, Економічна та соціальна комісія ООН щодо країн Азії та Тихоокеанського регіону, Міжамериканський банк розвитку тощо), наукових кіл, торгових палат, ВЕЗ, фінансового сектору, юридичних та фінансових консалтингових компаній, малих та середніх підприємств Детальніше…


Виставка “Elcom Ukraine 2017” – енергетика, електротехніка, енергоефективність

За інформацією Посольства України в Турецькій Республіці представники керівництва технопарку Університету “Хаджеттепе” (http://www.hacettepeteknokent.com.tr/) виявили бажання зустрітись з потенційними українськими партнерами під час участі у роботі виставки “Elcom Ukraine 2017” (11-14 квітня 2017 р., м. Київ). Спеціалізація виставки-енергетика, електротехніка, енергоефективність. Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району: МКД за тематикою “Лісозаготівля, деревообробка. Деревообробне обладнання та технології. Виготовлення виробів з деревини. Меблева фурнітура.”

Закарпатська ТПП проводить 24 березня 2013 року в м. Ужгороді “Міжнародні контактні дні” (МКД) за тематикою: “Лісозаготівля, деревообробка. Деревообробне обладнання та технології. Виготовлення виробів з деревини. Меблева фурнітура.” Згідно підписаних угод про співпрацю з регіональними ТПП Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Білорусі, Хорватії, Сербії на зустріч запрошуються представники ділових кіл вищезгаданих країн та суб’єкти підприємницької діяльності з усіх регіонів України Детальніше…


«Сараєво Бізнес-форум 2017»

Згідно інформації Міністерства закордонних справ України, у м. Сараєво, Боснія і Герцеговина (БіГ), 22-23 травня 2017 р. заплановано проведення Восьмої міжнародної інвестиційної конференції «Сараєво Бізнес-форум 2017» під патронатом Президента БіГ. Це щорічний захід, що проводиться з 2010 року і позиціонується, як один з найважливіших інвестиційних форумів в Південно-Східній Європі Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району !

Згідно інформації Посольства України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан у держбюджеті Таджикистану на 2017 рік передбачено надання податкових пільг для окремих таджицьких підприємств. Зокрема, від сплати податку на додану вартість, акцизів і митних зборів звільняються ТЕЦ міста Душанбе, які використовують імпортний малосірковий мазут; окремі підприємства, що здійснюють ввезення техніки, спеціального комунального і пасажирського транспорту, запасних частин до нього; транспорту швидкої допомоги, перелік і кількість яких затверджується Урядом Республіки Таджикистан, придбаних за рахунок бюджету м. Душанбе.

Також у 2017 році знижено 10% ПДВ на ввезення пшениці (за винятком пшениці, імпортованої для виробництва підакцизних товарів) та її постачання на підприємства з переробки пшениці.


До уваги суб’єктів туристичної діяльності!

Відповідно до листа начальника управління зовнішньоекономічних зв’язків , інвестицій та транскордонного співробітництва облдержадміністрації 03.03.2017 № 04.1-06.109 13-14 квітня 2017 року у м.Ташкент Республіки Узбекистан за підтримки Всесвітньої Туристичної Організації (UNWTO) проходитиме  5-та Міжнародна узбецька  туристична  виставка “Світ  відпочинку – 2017” (МУТВ).

У рамках  цієї щорічної виставки організовується презентація іноземних компаній, між-народні конференції, семінари, виставки ремісників, східний базар, фестиваль національ-них  страв, а також круглі столи  та брифінги за участю  міжнародних  експертів і представників UNWTO Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району!

За інформацією Посольства України в Республіці Болгарія, Асоціація товариств у сфері легкої промисловості (АТЛП) висловила інтерес до налагодження контактів зі спеціалізованими об’єднаннями промисловців та роботодавців України, членами яких є підприємства легкої промисловості.

Зокрема, болгарська сторона зацікавлена в імпорті льону та пряжі з України Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району

За інформацією Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України турецька компанія «Elele Çözüm Eğitim Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti.» хоче імпортувати рафіновану соняшникову олію з України.

Дана компанія зацікавлена у встановленні контактів з українськими партнерами для подальшого підписання угоди з придбання рафінованої соняшникової олії українського виробництва з метою подальшого реекспорту до Іраку Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району – митні зміни у Туркменистані

За інформацією Міністерства закордонних справ Туркменістану, відповідно до Митного кодексу Туркменістану, починаючи з 15 лютого 2017 року, при ввезенні на територію Туркменістану товарів, що розміщені у митному режимі вільного обігу або тимчасового зберігання, разом з документами, які видаються для підтвердження даних, зазначених у вантажній митній декларації, вводиться вимога щодо надання копії митної декларації, оформленої в країні відправника.

Робочі контакти Посольства України в Туркментістані:

Надзвичайний і Повноважений Посол України в Туркменістані Шевельов Валентин Миколайович (+99312-94-30-25), електронна адреса: emb_tm@mfa.gov.ua.


6-й Міжнародний економічний саміт

27-29 березня 2017 року в м.Мумбаї (Республіка Індія) відбудеться 6-й Міжнародний економічний саміт. Тематикою заходу є “Розширення прав і можливостей жінок: підприємництво, інновації та розвиток потенціалу”. У його рамках передбачається проведення конференції, виставкових заходів, зустрічей у форматі В2В, а також відвідання малих та середніх підприємств, якими керують жінки.

Більш детальна інформація міститься на офіційних сайтах: www.wtcmumbai.org, www.wtca.org/locations/world-trade-center mumbai/events/6th-global-economic-summit-2017. До участі запрошуються представники ділових кіл, дослідницьких та неурядових організацій, що працюють у сфері просування прав та можливостей жінок.

 


Виставка “Korea World Travel Fair”

З 01 по 04 червня 2017 року, у м. Сеул, Республіка Корея, заплановано проведення 32-ї туристичної виставки “Korea World Travel Fair” (KOTFA-2017). Згаданий захід вважається найбільшим в Республіці Корея у галузі туризму.  У минулорічній виставці “KOTFA-2016″ взяли участь понад 3,5 тис. експонентів з 51-ї країни світу. Кількість відвідувачів заходу перевищила 95 тисяч осіб.

Організатори: KOTFA Secretariat KOTFA Bldg. 3, Songong-ro 4-gil, Jung-gu, Seoul, Korea Tel.82-2-757-6161 / Fax.82-2-757-6089 / E-mail.kotfa1986@naver.com / Website:www.kotfa.co.kr.


Виставка Agroalimentaria 2017

18 по 20 травня 2017 року у м. Санто Домінго, Домініканська Республіка, заплановано проведення VI Міжнародної аграрно-продовольчої виставки Agroalimentaria 2017.

Місце проведення події: готель Renaissance Jaragua, м. Санто Домінго. Виставка позиціонується як провідна у Карибському регіоні, що об’єднує національних та іноземних виробників та експортерів у сферах продуктів харчування, тютюнових виробів та напоїв Детальніше…


Українська секторальна місія до Тель-Авіву

6-8 березня 2017 року Торгово-промисловою палатою Ізраїлю буде проводитись Українська секторальна місія до Тель-Авіву. Інформація стосується компаній по виробництву «Готових продуктів харчування та напоїв».

А саме: цукор, борошно, олія, крупи, молочна продукція, м’ясо , овочі,заморожені фрукти, вироби з борошна,хліб, випічка,напої та алкоголь, солодощі Детальніше…


Інвестиційний семінар

З 1 по 2 березня у м. Белград (Сербія) відбудеться семінар з питань інвестицій та фінансових інструментів підтримки передачі технологій та інновацій, організований Спільним дослідницьким центром Європейської Комісії.

Мета семінару – визначення фінансових механізмів сприяння інноваціям та трансферу технологій, а також шляхів забезпечення потреб у таких фінансових ресурсах в країнах з перехідною економікою. Кінцева дата реєстрацій учасників семінару – 24 лютого.  Проект порядку денного семінару та реєстраційна форма розміщені на https://ec.europa.eu/jrc/en/event/workshop/financial-instruments-supporting-tech-transfer-and-innovation.


До уваги підприємств та організацій району! Туристична виставка у Тегерані

6 – 9 лютого 2017 року в Тегеранському міжнародному виставковому центрі (Ісламська Республіка Іран), відбудеться Десята міжнародна виставка туризму, яку планує провести Організація культурної спадщини, народних промислів та туризму Ісламської Республіки Іран. Детальна інформація про захід, відповідні форми та анкети відносно порядку оренди виставкових стендів додаються.

У разі прийняття рішення про участь, звертатися до організатора виставки – тел.: (+9821) 22397540, (+98919) 42272834; факс: (+9821) 22396984, email: info@ttexhibition.сom; веб-сайт: www.ttexhibition.com.

Додаток до листа щодо виставки туризму в Ірані


Міжнародна туристична виставка “Tourism. Leisure. Hotels.”

З 6 по 9 квітня 2017 року  у м. Кишинів (Республіка Молдова) заплановано проведення 22-ї Міжнародної туристичної виставки “Tourism. Leisure. Hotels.”, яка присвячена новітнім тенденціям розвитку туристичної галузі. Організаторами зазначеної виставки є Агентство з туризму Республіки Молдова та Міжнародний виставковий центр “Moldexpo”.

У виставці візьмуть участь профільні державні органи, представництва міжнародних організацій, професійні асоціації, туроператори, туристичні агентства, готелі, туристичні пансіонати, SPA- курорти і туристичні комплекси, авіакомпанії, транспортні і страхові компанії, організатори конференцій і конгресів, розробники спеціалізованого програмного забезпечення і систем бронювання, компанії, які займаються навчанням у сфері туризму, культури і відпочинку та спеціалізовані видання Детальніше…


Міжнародна виставка-конференція MEDinISRAEL 2017

6-9 березня 2017 року в м.Тель-Авів відбудеться Міжнародна виставка-конференція MEDinISRAEL 2017. Виставка проводиться за ініціативи Ізраїльського інституту експорту спільно з Міністерством економіки, Міністерством охорони здоров’я та Міністерством закордонних справ Держави Ізраїль.

Очікується, що MEDinISRAEL 2017 візьмуть участь представники більше ніж 500 ізраїльських та міжнародних компаній з метою обміну знаннями, новітніми технологіями, а також перспективними дослідженнями та сучасними тендеціями у медичній галузі Детальніше…


Виставка-конференція WATEC ISRAEL 2017

12-14 вересня 2017 року у м.Тель-Авів відбудеться виставка-конференція WATEC ISRAEL 2017. Виставка є найбільшою в Ізраїлі міжнародною професійною виставкою з технології та управління водними ресурсам. У заході запланована участь ізраїльських та міжнародних виробникіів, дослідників, інвесторів, вчених та представників бізнесу.

Детальна інформація розміщена на сайті: http://watec-israel.com. Детальніше…