Берегівська районна державна адміністрація

До уваги підприємств та організацій району!

У жовтні 2018 року в м.Гомель (Республіка Білорусь) планується проведення Першого Форуму регіонів Республіки Білорусь та України (далі – Форум).

Бажаючих прийняти участь у Форумі просимо повідомити відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації до 27.04.2018 року за тел.: 2-43-20 або e-mail: beregekonom@meta.ua.


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

10-11 травня 2018 року в Польщі відбудеться VIII Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу». Перший день форуму пройде 10 травня у Варшаві, другий – 11 травня в Гданську. 

Детальнішу інформацію про захід та умови участі розміщено за посиланням: http://ukrbizpol.org/novini/v-polshhi-proyde-dvodenniy-viii-mizhnarodniy-forum-dni-ukrayinskogo-biznesu/. Детальніше…


Проект «Бюджет участі як інструмент розвитку громади»

Західноукраїнський ресурсний центр оголошує конкурс з відбору об’єднаних територіальних громад (ОТГ) для участі у проекті «Бюджет участі як інструмент розвитку громади», який реалізовується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Мета проекту  –  підвищити рівень  участі громадян ОТГ західної України у прийнятті рішень  через запровадження у цих громадах бюджету участі Детальніше…


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Закарпатська ТПП проводить 23 березня 2016 року в м.УжгородМіжнародні контактні дні” (МКД) за тематикою: “Лісозаготівля, деревообробка, деревообробне обладнання та технології, виготовлення виробів з деревини, меблева фурнітура.”

Згідно підписаних угод про співпрацю з регіональними ТПП Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Білорусі, Хорватії, Сербії на зустріч запрошуються представники ділових кіл вищезгаданих країн та суб’єкти підприємницької діяльності з усіх регіонів України Детальніше…


Увага! Всесвітня виставка “Експо 2020”

З 20 жовтня 2020 р. по 10 квітня 2021 р. у м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) заплановано проведення Всесвітньої виставки “Експо — 2020”.

В цьому контексті повідомляємо про те, що організаторами Всесвітньої виставки “Експо – 2020” було анонсовано програму “Expo Live”, якою передбачено проведення конкурсів на надання грантів, що будуть виділятися для фінансування інноваційних рішень і винаходів, які поліпшують якість життя і мають суспільну цінність Детальніше…


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Відповідно до листа Торгово-промислової палати України від 07.02.2018 № 415/02.0-7.2 доводимо до Вашого відома, що 15-16 вересня 2018 року в Пекіні відбудеться 10-й ярмарок інвестицій Китаю за кордоном.

У рамках участі українських компаній в Ярмарку відбудеться українсько- китайський бізнес форум, під час якого українські компанії матимуть змогу презентувати свої проекти китайському бізнесу,а також відбудуться В2В переговори Детальніше…


Міжнародний сільськогосподарський ярмарок у Сербії

У період 15 – 21 травня 2018 року у м. Новий Сад (Республіка Сербія) відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок – найважливіша подія агробізнесу в Південно – Східній Європі.

Найзначніші сегменти ярмарку – Виставка сільгосптехніки; Національна виставка тваринництва; Виставка органічних продуктів та продуктів з географічним значенням; Міжнародні ділові зустрічі; колективні виставки країн – учасниць; оцінка якості продукції та послуг; бізнесові зібрання, презентації, майстерні, супровідні програми Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району!

Інформуємо, що 13 – 14 березня 2018 року у м.Жешув, Польща, відбудеться ХІ Форум Європа – Україна. Основною темою Форуму буде «Асоціація з Європейським Союзом і що далі?».

У рамках форуму діятиме виставка «Eastern Fair», на якій представники підприємств зможуть презентувати свої підприємства, а також продукти діяльності підприємств. Ярмарка орієнтована в першу чергу на підприємства всіх секторів економіки, які планують налагодити або розширити ділове співробітництво в Центральній та Східній Європі.

Додаткову інформацію можна отримати за посиланням: http://www.forum-ekonomiczne.pl.


Міжнародна виставка “China Beijing International Fair for Trade and Services”

З 28 травня по 1 червня 2018 в Пекіні (КНР) відбудеться 5-та Міжнародна виставка торгівлі послугами “China Beijing International Fair for Trade and Services” (CIFTIS).

Щороку до участі у CIFTIS запрошуються міжнародні організації, бізнес-асоціації та підприємці у сфері торгівлі послугами Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району!

Інформуємо про те, що Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 18 по 24 березня 2018 р. заплановано проведення торгової місії до Федеративної республіки Нігерія (м. Абуджа, м. Лагос) та Республіки Гана (м. Аккра) під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Н. Я. Микольської.

Основною метою місії є вивчення системи експортно-імпортних відносин, торгівельних бар’єрів і законодавчих особливостей вказаних країн, а також ознайомлення з веденням господарської і торгової діяльності на місцевому рівні Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району!

За інфорамцією Посольства Ісламської Республіки Ірана в Україні, у період із 30 січня до 2 лютого 2018 року у Міжнародному виставковому центрі Вільної зони Анзалі (Ісламська Республіка Іран) відбудуться спеціалізовані виставки продуктів харчування, миючих засобів, косметичної продукції, машинного обладнання та іншої продукції галузей промисловості, повʼязаних за даними напрямками.

Додаткова інформація щодо зазначених виставкових заходів доступна на веб – сайті: http://www.honarpr.com/.


До уваги підприємств та організацій району!

Відповідно до листа Німецько – Української промислово – торговельної палати, інформуємо Вас, що Німецько – Українська промислово – торговельна палата у співпраці з Промислово – Торговельною палатою Мюнхена та Верхньої Баварії та Міністерством економіки та засобів масової інформації, енергетики і технологій Баварії.

У рамках Економічного форуму «Україна – Баварія 2018» м.Мюнхен організовує для українських підприємств, які працюють в таких галузях, як ІТ, машинобудування, забезпечення комплектуючими у промисловості, харчові продукти, інформаційну ділову поїздку до Німеччини Детальніше…


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Повідомляємо що Кабінет Міністрів України постановою від 20.12.2017 №1022 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1147» продовжив до 31 грудня 2018 року дію заборони ввезення на митну територію України товарів, що походять з РФ, при цьому розширивши перелік таких товарів.

Крім того, постановою 20.12.2017 № 1019 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. №1146» Уряд продовжив дію економічних санкцій щодо російських товарів. Зокрема, забезпечення національної безпеки України та у відповідь на введення Російською Федерацією відповідних торговельних заборон та обмежень стосовно України Уряд продовжив до 31 грудня 2018 року (включно) застосування пільгових ставок ввізного мита, встановлених Митним тарифом України, щодо імпорту товарів, країною походження яких є Російська Федерація.


Проведення Всесвітньої виставки «Експо – 2020»

У період із 20 жовтня 2020 р. до 10 квітня 2021 р. у м.Дубаї (Обʼєднані Арабські Емірати) заплановано проведення Всесвітньої виставки «Експо – 2020», яка стане найбільшою виставковою подією у світі, основною темою якої визначено «Обʼєднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє».

Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозвʼязку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього Детальніше…


Друга міжнародна Кувейтська торгівельна виставка

За інформацією Посольства України в Державі Кувейт у період із 6 до 10 лютого 2018 року під патронатом Еміра шейха Сабаха Аль-Ахмада Аль-Джабера Аль-Сабаха у Міжнародному виставковому центрі Кувейту («Kuwait International Fair») відбудеться Друга міжнародна Кувейтська торгівельна виставка.

Для участі у Другій міжнародній кувейтській торгівельній виставці необхідно попередньо зареєструватися на сайті (http://www.itf-kw.соm/) шляхом заповнення аплікаційної форми, яку слід завантажити з розділу «Participants/Downloads» Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району

За інформацією Посольства Китайської Народної Республіки в Україні у період з 5 до 10 листопада 2018 року в м.Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити виставка «China International Import Expo 2018». Вказаний захід буде офіційно анонсований Президентом КНР Сі Цзіньпінем на Форумі «Одного поясу – одного шляху» у травні цього року.

До участі у виставці запрошуються виробники товарів у наступних категоріях: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також компанії, які надають послуги у сферах: туризм, новітні технології, культура та освіта, проектування та дизайн, аутсорсинг Детальніше…


Форум бізнес-інновацій FUTURE Business Forum

23772383_1549263315160617_1783215541_n30 листопада – 1 грудня 2017 року в Києві пройде міжнародний форум бізнес-інновацій FUTURE Business Forum.

Цей захід збере більш ніж 500 підприємців, власників бізнесу, топ-менеджерів корпорацій, представників недержавного сектору і не тільки, аби дізнатися, як розвити бізнес і збільшувати доходи, інтегруючи у свою діяльність сталий розвиток Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району!

ФОП Реуцький Руслан Іванович звернувся з пропозицією щодо виготовлення безкаркасних споруд (ангарів для збереження матеріалів), ремонту сільськогосподарської та іншої техніки, вантажних машин.

Зазначений підприємець готовий до партнерських стосунків з фермами та фірмами, здійснює діяльність за наступними напрямками Детальніше…


Бізнес-форум «Відновлювальна енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації 10.11.2017 №04.1/972 інформуємо про те, що 23.11.2017 у м. Київ, бул. Шевченка/вул. Пушкінська 5-7/29 (готель «Прем’єр Палац») відбудеться IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювальна енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».

З питання щодо участі у вищезгаданому Форумі звертатися до департаменту відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива Держенергоефективності за тел.: (044) 590-54-09, e-mail: saeevde@gmail.com).


До відома суб’єктів малого та середнього підприємництва

Закарпатська обласна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору інвестиційних проектів в рамках реалізації Порядку використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – Порядок), затвердженого рішенням обласної ради 21 вересня 2017 року № 910.

Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються державними банківськими установами на реалізацію інвестиційних проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва (юридичним особам та фізичним особам – підприємцям) Детальніше…