Пр стан надання медичної допомоги та небезпечні хвороби говорили на засіданні колегії РДА

DSC_0006Сьогодні відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Розглянули такі питання:
-про стан надання онкологічної допомоги населенню Берегівського району (інформував Кондрич і.В.);
-про усунення недоліків, виявлених моніторинговою групою в протитуберкульозній роботі (інформувала Беневська Л.І).

Одним з основних зауважень доповідачів, а саме районного онколога Кондрича І.В., є те, що населення району нехтує профілактичними оглядами.

«Необхідно зрозуміти, що рак – дуже підступна і небезпечна хвороба. Початкова стадія раку може протікати безсимптомно і непомітно, тому профілактичні огляди є дуже важливими. Основну частину онкологічних захворювань становить рак молочної залози, хоча його легко виявити і попередити летальні наслідки. Також велика частка онкозахворювань органів дихання», – доповів районний онколог.

Підсумовуючи засідання, доповідачі наголосили, що необхідно, аби населення змінювало відношення до свого здоровׄ’я. Основним чинником збереження здоров’я, тривалості життя людини, її фізичної і творчої працездатності є здоровий спосіб життя в самому широкому його тлумаченні. Саме дотримання простих правил може зменшити ймовірність виникнення цього захворювання або успішного лікування.