Відомості про кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до Берегівської районної державної адміністрації

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 20.05.11 № 303 „Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації”  та виконання  розпорядження голови  райдержадміністрації від 06.06.11 № 226 забезпечується оприлюднення в районній газеті „Вісник Берегівщини”, на офіційному веб-сайті  райдержадміністрації, інформаційних стендах у спеціальних місцях роботи  запитувачів інформації, зазначеної у статті 15 Закону України „Про  доступ до публічної інформації”.

Усі запити на публічну інформацію, які  надходять до райдержадміністрації, реєструються, обліковуються  та оперативно обробляються  загальним відділом апарату райдержадміністрації. У загальному відділі визначено  місце для роботи запитувачів із документами,  що містять публічну інформацію,  створено умови для подання  письмових запитів    громадянами з обмеженими  фізичними можливостями.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації систематично інформує керівника апарату районної державної адміністрації про кількість та характер запитів на інформацію та надає зазначену інформацію  сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації для оприлюднення.

Відомості про кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до Берегівської районної державної адміністрації за 1 квартал 2017 року

Відомості про кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до Берегівської районної державної адміністрації за 2016 рік

Усі запити були своєчасно розглянуті, запитувачам інформації  надано ґрунтовні відповіді по суті.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki