Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядника інформації

     Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

      Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

    Запитувач має право оскаржити такі дії, рішення чи бездіяльність розпорядника інформації:

     – відмову в задоволенні запиту на інформацію;

     – відстрочку задоволення запиту на інформацію;

     – ненадання відповіді на запит на інформацію;

     – надання недостовірної або неповної інформації;

     – несвоєчасне надання інформації;

     – невиконання   розпорядниками    обов’язку    оприлюднювати інформацію відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації»;

     – інші   рішення,   дії   чи   бездіяльність   розпорядників інформації, що порушили законні права та інтереси запитувача.

      Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki