Консультації з громадськістю

____________________________________________________

Пропозиції, проблемні питання та зауваження прохання надсилати на адресу райдержадміністрації admin.bereg-rda@carpathia.gov.ua або сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації vn.pol.bereg-rda.gov.ua@ukr.net 

 Орієнтований план консультацій з громадськістю в Берегівській райдержадміністрації на 2014 рік ___________________________________________________

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я голови Берегівської районної державної адміністрації Закарпатської області “Про визначення робочого органу – підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування в Берегівському районі” 

___________________________________________________

    Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (проект)

(Публічне громадське обговорення триває до 10 травня 2013 року)

 ___________________________________________________

 Орієнтований план консультацій з громадськістю в Берегівській райдержадміністрації на 2013 рік

___________________________________

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

Громадської ради при районній державній адміністрації

 

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Берегівській районній державній адміністрації відбудуться 15 березня 2013 року в малому залі районної ради (90202, м. Берегово, вул. Мукачівська,6, третій поверх). Початок зборів об 11.00 за к.ч.

Громадська рада при Берегівській районній державній адміністрації утворена на установчих зборах 9 лютого 2011 року, склад та повноваження якої затверджені Розпорядженням голови Берегівської райдержадміністрації від 14 березня 2011 року № 119 «Про Громадську раду при Берегівській райдержадміністрації». До складу входять 11 представників інститутів громадянського суспільства Берегівського району. Відповідно до Положення термін повноважень Громадської ради при Берегівській районній державній адміністрації – два роки. Рішення про утворення Громадської ради при Берегівській районній державній адміністрації або про обрання нового складу приймається на установчих зборах.

 Основною формою роботи Громадської ради є засідання, які проводяться відповідно до плану роботи та у разі потреби, але не рідше одного разу на квартал. Позачергові засідання Громадської ради можуть скликатися за ініціативою голови ради або не менше однієї третини від загального складу її членів.

 Рішенням Громадської ради при Берегівській районній державній адміністрації від 10 січня 2013 року затверджено ініціативну групу з підготовки і проведення установчих зборів нового складу Громадської ради при Берегівській районній державній адміністрації, до якої увійшли:

 

БАЧКОВ Тиводор Альбертович голова районного комітету профспілки працівників освіти (за згодою)
РУСИН Яніана Василівна головний спеціаліст у справах преси та інформації сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації
ГАЛАС ЛаслоСтепанович начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації
ЗУБАНИЧЛасло Ласлович голова національної ради Демократичної Спілки Угорців України (за згодою)
МАКАРА Михайло Михайлович Голова Берегівської районної організації ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку (за згодою)
Маргітич Оксана Василівна голова Берегівської  районної організації  Товариства Червоного Хреста України (за згодою)
МАРКІТАН Володимир Іванович В.о. редактора газети «Вісник Берегівщини» (за згодою)
САБОСЛАЙ  Степан Карлович головний  редактор газети «Карпат – Інфо» (за згодою)
ТЕРПАЙВолодимир Ілліч начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
ТОРПОЇ  Жужанна Степанівна голова міськрайонної громадської організації «Берегівський туристичний інформаційний центр» (за згодою)
МАТІЙ Віталій Омелянович Заступник керівника апарату-начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації

 

 До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для входження до нового складу громадської ради відповідно до Положення, необхідно подати такі документи:

1. Заява, підписана керівником інституту громадянського суспільства із вказанням бажання увійти до складу Громадської ради при райдержадміністрації та дозволу на використання персональних даних в документації Громадської ради;

2. Рішення інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах Громадської ради, посвідчене печаткою (у разі наявності);

3. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (обсягом до 1 сторінки в паперовій та електронній формах);

4. Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (свідоцтво про реєстрацію чи виписка з державного реєстру та статут);

5. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (1-2 сторінки на папері і в електронному форматі).

6. Фото керівника організації та представника, делегованого до складу Громадської ради (тільки в електронному форматі .jpg).

7. Контактні дані представника організації: телефон, e-mail, поштова адреса, skype (тільки в електронній формі).

Документи для участі в установчих зборах громадської ради при райдержадміністрації належить на паперовому носії подати в строк до 10 березня 2013 року, члену ініціативної групи Русин Яніані Василівні за адресою: м.Берегово, вул. Мукачівська, 6;  ІІ поверх, каб. 30.

  Фото та іншу інформацію в електронній формі прошу направляти  на e-mail:

vn.pol.bereg-rda.gov.ua@ukr.net .

 

ПАМ’ЯТКА

 щодо підготовки пакету документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу громадської ради

 при Берегівській районній державній адміністрації

Шановні друзі!

Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу громадської ради при Закарпатській облдержадміністрації  просимо уважно прочитати наступні рекомендації:

1.     Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства (далі – ІГС) та підписується уповноваженою особою керівного органу ІГС.

2.     До інститутів громадянського суспільства, які можуть брати участь у зборах, обирати та бути обраними до складу громадської ради при облдержадміністрації (далі – громадська рада) віднесені: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України.

3. Крім обов’язкових документів просимо Вам надати коротку інформацію про ІГС та делегованого представника у електронному вигляді (на диску CD): на 1 арк. формату А4, розмір шрифту – Times New Roman, 14 пт (разом із можливим розміщенням на ньому фото кандидата –  в електронному форматі JPG).

У випадку наявності додаткових запитань просимо телефонувати за номером: (03141) 2-44-01 Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю!

 Ініціативна група з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства по обранню громадської ради при Берегівській райдержадміністрації

Примітка: Документи приймаються до 10 березня  2013 р, включно з 10 до 17 год. (крім вихідних та святкових днів) за адресою: 90202, м. Берегово, вул. Мукачівська,6, ІІ поверх, каб. 30.

 __________________________________________________

Проект Програми розвитку малого і середнього підприємництва в районі на 2013 – 2014 роки 

__________________________________________________

Проект Програми економічного і соціального розвитку Берегівського району на 2013 рік

__________________________________________________

Районна програма сприяння розвитку громадянського суспільства в Берегівському районі на 2013-2016 рр

  __________________________________________________

РАЙОННА ПРОГРАМА розвитку та забезпечення безпеки дорожнього руху у населених пунктах, на автошляхах та залізничних переїздах району на 2013−2016 роки

 ____________________________________________________

Пропозиції, проблемні питання та зауваження прохання надсилати на адресу сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації vn.pol.bereg-rda.gov.ua@ukr.net