Культура та мистецтво

 DSC_0240

  5 вересня 2013  року відбулась   нарада при  заступникові  голови райдержадміністрації Гоблику Владиславові Володимировичу з питання стану підготовки до участі у проведенні ХІІ  Міжнародної   виставки  – ярмарку  “Тур’євроцентр -Закарпаття  2013″, яка проходитиме у рамках святкування Днів туризму на Закарпатті.

        Визначено відповідальних осіб за виконання заходів, пов’язаних із оформленням виставкової стендової композиції, яка б відображала туристичний імідж Берегівського району та  сприяла  активному розвитку транскордонного співробітництва   і розвитку туристичної галузі .

      Проаналізовано стан залучення суб’єктів підприємницької діяльності, які надають туристичні послуги, господарів садиб, задіяних у сфері сільського зеленого туризму, до участі у роботі ХІІ  Міжнародної  виставки –ярмарку “Тур’євроцентр –Закарпаття   2013 “, а також визначено кращі фольклорні колективи художньої самодіяльності для виступу під час  проведення цього  заходу

                              ________________________________________________________________

Відділ культури і туризму Берегівської райдержадміністрації відповідно до покладених на нього завдань:

Забезпечує реалізацію державної політики з питань культури і мистецтва, створює умови для розвитку професійного та самодіяльного театрального, музичного, хореографічного, циркового, образотворчого, декоративно-ужиткового, народного мистецтва, самодіяльної народної творчості, сприяє комплектуванню та поповненню фондів музеїв, картинних галерей, організації виставок.

Проводить фестивалі, конкурси, огляди самодіяльної народної творчості, виставки творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Організовує облік, охорону, реставрацію, використання і популяризацію пам’яток матеріальної і духовної культури в районі.
Сприяє розвитку мережі і матеріально-технічної бази культурно-освітніх закладів і шкіл естетичного виховання, раціональному використанню кадрів культури і мистецтва.